Ana Sayfa Programlar E-Kitap Arama ve İndirme Programı Ücretsiz Windows 10 Uygulaması

E-Kitap Arama ve İndirme Programı Ücretsiz Windows 10 Uygulaması

760
0

HandBook sayesinde milyonlarca e-kitap arasından hızlı bir arama yapabilir ve istediğiniz kitapları tek tıkla hızlı bir şekilde bilgisayara kaydedebilirsiniz. Üstelik tamamen bedavaya!

Bu programı Windows 10 uygulama mağazasından ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman aşağıdaki resimde görülen ana penceresi karşınıza çıkacak.

Burada sağ üst köşedeki arama kutusuna indirmek istediğiniz e-kitabın ismini yazın ve klavyeden Enter tuşuna basın. Bulunan sonuçlar arasında dilediğiniz bir kitabı seçin ve sağ tıklayın. Görünecek indirme butonuna tıklayarak indirmeye başlayın. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi her aramada kesinlikle çok sayıda sonuç bulabiliyor. Çünkü veritabanında milyonlarca kitap var.

Programın ayarlar (Settings) bölümüne giderek e-kitapların kaydedileceği klasörü değiştirebilirsiniz. Ayrıca programın temasını da değiştirebilirsiniz.

Eğer soldaki sütunda Downloads yazan sekmeye tıklarsanız, o anda indirilmekte olan e-kitapları göreceksiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bunu görebilirsiniz.

HandBook programını indirmek için tıklayınız (ücretsiz).

Önceki İçerikWeb Sayfasındaki Yazıları Değiştirme Otomatik Kelime Değiştirici (Chrome ve Firefox İçin)
Sonraki İçerikMS Access Veritabanı SQL Server’a Dönüştürme (Çevirme) Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz