E-Kitap İndir Full Ücretsiz (2022) Güncel Arşiv

Merhabalar, bir kitap kurdu olarak ve kitap almaya parası yetmeyenleri çok iyi anlayan biri olarak internetteki en büyük e-kitap arşivlerinden birini paylaşıyorum.

İçerisinde her tür kategoriye ait binlerce kitap bulabileceğiniz bu arşivlerde kitapları PDF ve EPUB formatında bilgisayara yada telefona indirebilirsiniz.

Android telefonlarda epub formatındaki kitapları okumak için ePub Reader for Android adlı ÜCRETSİZ uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Windows bilgisayarlarda epub formatındaki kitapları okumak için Epub Reader isimli ÜCRETSİZ programı bu bağlantıya tıklayıp indirebilirsiniz.

PDF uzantılı e-kitapları zaten Chrome, Firefox, Opera, Safari, Brave gibi tüm web tarayıcılar rahatlıkla açabiliyor. Ayrı bir programa gerek yok. Zaten pek çok telefonda pdf okuyucu uygulama hazır olarak bulunmaktadır.

DEV KİTAP ARŞİVİ 2022:

Yukarıdaki resimde sadece bir kısmını gördüğünüz dev e-kitap arşivinde binlerce yeni ve eski kitap mevcut. Aradığınız kitabı bulamamanız büyük başarı olur. O kadar diyoruz.

Bu büyük arşive göz atmak ve dilediğiniz kitabı anında indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

DEV KİTAP ARŞİVİ İNDİRMEK İÇİN TIKLA

ZLİBRARY İLE AKLINA GELEN HER KİTABI ARA, BUL, TEK TIKLA İNDİR:

Tüm zamanların en büyük elektronik kütüphanesi sloganıyla yola çıkan Z-Library sitesini çok seveceksiniz çünkü tamamen ücretsiz!

FARKLI KATEGORİLERE AYRILMIŞ PDF KİTAP ARŞİVLERİ:

Bu muhteşem e-kitap arşivine bakmak için buraya tıklayınız.

İNGİLİZCE KİTAP ARŞİVLERİ 2022 EN GÜNCEL KİTAPLAR VE KLASİKLER

Library Genesis gerçekten insanlık için en faydalı projelerden birisi diyebilirim.

Yabancı diliniz varsa, İspanyolca, Rusça, Arapça, İngilizce, Almanca ve İtalyanca istemediğiniz kadar eski ve yeni kitaplar görüp beğendiğinizi anında tıklayarak bedava indirebilirsiniz.

Üstelik birçok kitabın pdf ve epub format seçenekleri bulunuyor.

Library Genesis sitesini ziyaret etmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi