Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları En Güzel Dinozor Oyunu İndir Oyna (Windows 10 İçin)

En Güzel Dinozor Oyunu İndir Oyna (Windows 10 İçin)

1170
0

DinoStory dinozorlar hakkında pek çok bilgi ve ilginç gerçeği sunan harika bir Windows 10 uygulamasıdır.

Uygulamanın ana ekranında tüm dinozor türlerini gösteren bir liste bulunmaktadır. Bu listede tür isimleri ve resimleri yer alıyor. Hakkında daha fazla ayrıntı görmek istediğiniz dinozor resmine tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi dinozor türüyle ilgili detaylı bilgiler verilecek.

Bu ekranda dinozorun isminin telaffuzu (okunuşu) bile verilmektedir. Ayrıca tür, cins, aile, boy, kilo, uzunluk gibi detaylar da gösterilmektedir.

DinoStory İndir

Dinozor Simülasyon Oyunu

Dinosaur Beast Simulator tamamen ücretsiz bir dinozor oyunudur. Bu oyunda yürüyen veya avlanan dinozorlar görebilirsiniz. Siz ise oldukça acıkmış azgın bir dinozoru kontrol ederek avlanmasını ve karnını doyurmasını sağlayacaksınız. Bu amaçla ok işaretlerini kullanıp diğer dinozorlara doğru yürüyün. Ekranın sağ tarafında bir harita bulunuyor. Bu harita sizin diğer dinozorlara olan uzaklığınızı gösterir. Harita yardımıyla diğer dinozorları bulun ve avlayın. Zaten bulduğunuz zaman dinozorunuz otomatik olarak devreye girecek ve diğer dinozorla savaşarak yenmeye çalışacak. Dilerseniz dinozorun hareketlerini kontrole edebilirsiniz.

Dinosaur Beast Simulator İndir 

Önceki İçerikFotoğraftan Ünlü Bulma Uygulaması Android Resimden Ünlü Tanıma İsmini Öğrenme
Sonraki İçerikWindows 10 İçin Birim Çevirme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz