Ana Sayfa Teknoloji İnternet En Hızlı Torrent Siteleri 2017

En Hızlı Torrent Siteleri 2017

1181
0

Eskiden Rapidshare ve Megaupload vardı. Film ve oyun indirmek isteyen garibanlar hem dakikalarca geri sayım sayacının bitmesini beklerdi, hem de premium üyelik satın almaya gücü yetmediği için saatlerce hatta bazen günlerce bir filmin veya oyunun inmesini beklerdi. Bunların yanında eMule ve Ares gibi P2P tarzı programlar da vardı fakat bunlarla bulunabilecek içerik sayısı biraz kısıtlıydı.

Daha sonra Torrent teknolojisi çıktı ve tüm dünyayı değiştirdi. Özellikle internetin dinamikleri baştan aşağı değişti. Çünkü artık herkes torrent sitelerinde tüm oyunları, müzikleri, dökümanları ve yazılımları tamamen arayıp bulabilir ve tamamen ücretsiz olarak bilgisayara indirebilirdi. O günden bu yana torrent teknolojisi oldukça büyük bir aşama kaydetti ve bugün dünyada yüz milyonlarca insan bu yolla her gün GB’larca veriyi çok yüksek hızlarda bilgisayara kaydediyor.

Ama neden daha hızlısı olmasın? Ne kadar hızlı olursa, o kadar çok miktarda veriyi daha az sürelerde indirebilirsiniz. Bu nedenle dünyanın indirme hızı en yüksek olan torrent siteleri arasından en hızlı on tanesini liste halinde paylaşıyorum. Bunlar aynı zamanda dünyanın en iyi torrent siteleridir ve veritabanları o kadar geniştir ki, hepsine tek tek bakmaya bir ömür yetmez. Kısacası aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Not: Bu sitelerin bazıları doğal olarak mahkeme kararıyla ülkemizde yasaklanmıştır. DNS değiştirerek giriş yapabilirsiniz.

  1. ThePirateBay.org
  2. Rarbg.to
  3. Extratorrent.cc
  4. YTS.ag
  5. 1337x.to
  6. TorrentProject.se
  7. EZTV.ag
  8. Limetorrents.cc
  9. IsoHunt.to
  10. Torlock.com
Önceki İçerikEn İyi Toplu (Çoklu) Ping Atma Programı
Sonraki İçerikEn İyi Masaüstü E-Posta Programı (Gmail ve Hotmail Çoklu Hesap)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz