En İyi 10 Fotoğrafı Dans Ettirme Programı Android iPhone

Canınız mı sıkıldı? Bir yıldız gibi dans etmek ister misiniz? Bu yazımızda fotoğraf koyarak dans ettirme programları arasından en kaliteli olanları sizler için seçtik. Bunları kullanarak herhangi bir popüler dans videosunda dans eden kişinin kafasının yerine farklı bir kişinin başını kesip koyabilir ve gerçekçi olması için ayarlayabilirsiniz.

1. EifYourself® By office Depot AndroidiPhone

EifYourself, fotoğrafı en iyi dans ettiren uygulamalardan biridir. Mirror LLC firması tarafından geliştirilen bu programda geleneksel yeni yıl kutlamasına katılacak ve bir elf olarak dans edeceksiniz. Böylece kendi videonuzun yıldızı olabilirsiniz.

Geleneksel kostümleriyle dans eden elflere katılmak için sadece fotoğrafınızı yükleyip ardından baş kısmını kolayca ayarlamanız yeterlidir. Geri kalanını program otomatik hallediyor. Daha sonra videoyu sosyal medyada paylaşabilir veya e-posta ile arkadaşlara yollayabilirsiniz.


2. Facejjang Android

Sangmin Bang firması tarafından geliştirilen Facejjang en kaliteli fotoğrafı dans ettirme programları arasında yer alır.

Kendi dans ettiğiniz filmi kolayca hazırlayabilirsiniz. Bir star olmak isteyenler için oldukça eğlenceli ve heyecan verici bir uygulamadır.

Programın içindeki hazır şablonlar yardımıyla fotoğraf koyup kolayca dans ettirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yüz (kafa) fotoğrafını yüklemekten ibaret.

Farklı videolarda yüz siluetini farklı olarak ayarlayabilir ve sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca videolara hazır efektlerden dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Ama bazı efektler ücretlidir.


3. Crazy Flamenco Dance Free AndroidiPhone

İsmine bakınca hemen anlayacağınız gibi, bu program sayesinde otantik bir İspanyol flamenko dansı yapabilirsiniz. Fotoğrafınızı ekledikten sonra yüzünüzün siluetini ayarlayın. Gerisini program halledecek ve otomatik olarak sizi bir flamenko festivaline dahil edecek.

Videoyu sosyal mecralarda paylaşma imkanı da sunuyor.


4. Elf Dance – fun for yourself Android

Kaufcom games apps widgets firması tarafından üretilen Elf Dance tıpkı birinci sırada tanıttığımız uygulamaya benziyor.

Dilerseniz kendiniz ile birlikte arkadaşlarınızı ve aile fertleriniz de diğer elfler olarak bu geleneksel dansa dahil edebilir ve birlikte şov yapabilirsiniz. Toplam 5 kişiyi dansa katabilirsiniz. Ardından telefona kaydedebilir ve sosyal medya sitelerinde kolayca paylaşabilirsiniz.


5. NinjaMe Android

MotionPortrait firması tarafından geliştirilen NinjaMe programı tıpkı yukarıda tanıttığımız rakipleri gibi çalışıyor. Tek fark bu kez fotoğrafa ninja dansı yaptırıyorsunuz.

Üstelik sizinle birlikte 3 kişiyi daha dans eden ninjaya dönüştürebilir ve birlikte grup ninja dansı yapabilirsiniz.

Ardından ister bu eğlenceli videoyu cihaza indirip kaydedin, ister sosyal medyada paylaşın.


Arkadaşlar her zamanki gibi sayfa çok uzun olacağı için ve sizlerden gelen mesajlarda bu konudan şikayetçi olduğunuz için, mecburen top 10 listesinin geri kalanını kısa maddeler halinde veriyorum.

iPhone için resim koyup dans ettirme uygulamaları


6. The harlem shake iPhone

7. Crazy motion iPhone

8. Funny Dance dancing elf iPhone

9. Harlem Shake super Dance yourself iPhone

10. Animate me- Dance video maker iPhone


Yayımlandı

kategorisi