Ana Sayfa Mobil En İyi 10 Telefon Takip Programı Android iPhone (2019-2020)

En İyi 10 Telefon Takip Programı Android iPhone (2019-2020)

70
0

Çocuklarınızın veya eşinizin nerede olduğunu ve daha öncesinde nerelere gittiğini öğrenmek ister misiniz? Bunun için telefonun konumunu bulan, kaydeden ve sürekli takip eden bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Ayrıca kaybolan telefonları bulmak için de bu tarz bir takip uygulaması ideal.

İşte en iyi telefon takip programları


1. https://howtotrackacellphone.net/

Location-Iphone-Tracker

Hem Android hem de iPhone sürümü bulunan bu uygulama piyasadaki en iyi telefon takip yazılımıdır.

Ayrıca telefondaki çevrimiçi aktiviteleri takip edebiliyor. Örneğin Snapchat takibi, SMS mesajları takibi ve konum takibi bunlardan sadece bazıları. Kaybettiğiniz telefonu bulmanıza veya başkalarının telefonlarını takip etmeye yardımcı olur.


2. Phone Tracker by Number

2019 07 06 13 39 08 2

Yine kendi telefonunuzu yada çocuklarınızın telefonunu takip edebileceğiniz en iyi programlardan biridir. Üstelik sadece telefon numarasını girmeniz yeterlidir.

Oldukça güçlü bir uygulamadır ve son derece doğru GPS takibi yapabiliyor.

Yalnızca çocukların telefonun numarasını girerek nerede olduklarını ve nerelere gittiklerini görebilirsiniz. Üstelik çok hızlı bir şekilde sonuçları gösteriyor.

Bu program çocuklar ve ebeveynler arasındaki özel bir ağda GPS konum izlemeyi mümkün kılıyor. Dilediğiniz sayıda telefon numarası girerek takip edebilirsiniz.

Üstelik konum geçmişinin tamamını görebilirsiniz. Mobil ağ operatörleriyle uyumlu çalışabilen bu program sayesinde kaybolan telefonu hemen bulabilirsiniz.

En güzel yanı ise eğer çocuklarınız bir konumdan başka bir konuma giderse, size derhal haber vermesi.


3. Mobile Tracker for

2019 07 06 13 40 20 4

Listemizin üçüncü sırasında naveen InfoTech firması tarafından üretilen Mobile Tracker for isimli Android uygulaması yer alıyor.

Kayıp veya unutulan telefonun yerini bulma, konum adresini alma ve herhangi bir mobil telefonun detaylarını görme gibi özelliklere sahiptir.

Cihazınız çalındığında  veya kaybedildiğinde sizlere yardımcı olacak bu program, ayrıca eğer telefona yeni bir sim kart takılırsa anında size bildirim gönderir. Bu bildirim e-posta yoluyla gönderir veya daha öncesinde önlem olarak bir arkadaşınızın yada aile bireyinin numarasını girdiyseniz e-postanın yanı sıra, ona da bildirim yollar.

Telefonunuz çalındığı zaman SMS mesajları ve diğer e-postalarınızı otomatik olarak korur ve başkalarının görmesini engeller. Hırsızlığa önlem olarak kullanabileceğiniz harika bir programdır.


4. Find My Family, Friends, Phone

2019 07 06 14 39 10 6

Gerçek zamanlı olarak çalışan ve telefon takibi yapabilen bu program ile konum paylaşımı yapabilir ve aile bireyleriniz yada arkadaşlarınızla koordine olabilirsiniz.

Yine kayıp yada çalınan telefonları bulmada oldukça marifetli bir uygulama olarak göze çarpıyor. Mutlaka denemelisiniz.


5. Phone Tracker for iPhones: GPS

2019 07 06 14 41 30 8

Bu mükemmel araç sayesinde herhangi bir akıllı telefonun konumunu takip edebilirsiniz. Mesela eşinizin, iş arkadaşınızın yada çocuklarınızın nerelere gittiğini anbean izleyebilirsiniz. Dünya genelinde 3 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Bu sayfa gereğinden fazla uzun olmasın diye, listemizin geriye kalan 5 programını kısaca maddeler halinde paylaşıyoruz.

Diğer En İyi Telefon İzleme (Takip) Uygulamaları


  1. Live Mobile Location and GPS coordinates
  2. GPS Phone tracker
  3. Cell Phone location Tracker
  4. Live mobile number tracker
  5. Track lost Cell Phone- Find phone Location by xswiftapps
Önceki İçerikEn İyi Fotoğraf Görüntüleme Programları 2019-2020 (Windows İçin)
Sonraki İçerikEn İyi Müzik Dinleme Uygulamaları Android iPhone 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz