police-hel-fl-sim-screen

En İyi 5 Helikopter Simülasyon Oyunu Android & iPhone

Helikopterleri seviyorsanız, bu birbirinden güzel helikopter simülasyonlarına bayılacaksınız. Gerçeğini aratmayan bir sürüş deneyimi ve birbirinden heyecanlı ve zorlu görevlerle kendinizden geçmeye hazır olun.

İşte iPhone ve Android telefonlar için en kaliteli helikopter simülasyon oyunları…

1- Police Helicopter Flying Simulator

Bir polis helikopterinin operasyonlarını gerçekleştirmeye yardımcı olacaksınız. Şehrin bir polisi olarak suçla savaşacaksınız.

Size verilen görevleri yaparak bir sonraki bölümlere geçeceksiniz. Toplamda 20 ücretsiz bölüm bulunuyor. Ormanda kaybolan insanları kurtaracak, orman yangınına müdahale edecek, çatılardan oksijen silindirlerini toplayacaksınız.

police-hel-fl-sim-screen

Çok güçlü mıknatısları kullanarak inanılmaz ağır nesneleri kaldırıp taşıyabilirsiniz.

Gerçekçi helikopter kontrollerine ek olarak, kuş bakışı bir şekilde doğal manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

Gerçekçi fizik motoru, dinamik dönüşler ve helikopteri kolayca kullanma sayesinde helikopter simülasyon oyunlarında birinci sıraya oturmayı hak ediyor.


2- Helicopter Simulator 2017

Gerçekçi grafikler ve hava aracı kontrolleriyle gerçek bir helikopter simülasyonunda gerçek bir pilot olmak ister misiniz?

Toplamda 20 ücretsiz seviyedeki çok sayıda görev sizi bekliyor.

Rakiplerinde bulunmayan gerçekçilik bu oyunda fazlasıyla var.

Mesela tank üzerinde şehirden kaçan bir grup tehlikeli suçluyu yakalamak gibi görevleri yapmaya çalışacaksınız. Bazen de çok büyük bir yükü uzun bir mesafe boyunca taşımak zorunda kalacaksınız.

2017-screen

You can choose your own technique: take rescue helicopter, police helicopter or emergency helicopter from the hangar. Remember: different missions may be more comfortable on different aircraft!

In addition to the pilot, you can become a firefighter, policeman, rescuer and even a member of the secret government facilities. Where else can you try on so many roles? Moreover, the easy touch control will only increase the fun of the game.


3- Helicopter Flight Simulator 3D

Size kendinizi birinci sınıf bir ajan gibi hissettiren, heyecan dolu görevleri yapacağınız harika bir helikopter simülasyon oyunudur.

Bu oyunda orduya ait bir askeri helikopteri yöneteceksiniz. Görevleriniz arasında insanları kurtarmak, düşman bölgesini bombalamak ve çeşitli nesneleri toplamak da var. İnanılmaz ağırlıktaki yükleri taşımak için çok güçlü mıknatıs kullanıyorsunuz.

Seviye atladıkça oyun yani size verilen görevler daha da zorlaşıyor.

sim-3d-screen

Sürekli pratik yaparak pilotluk becerinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Ayrıca görevleri yaptıkça yeni nesneler ve araçlar keşfedecek ve bunlarla oyun yeteneğinizi geliştireceksiniz.

Hayatınız boyunca hiç ordu helikopterini sürmek istemiş miydiniz? Kemerleri bağlayın. Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor.


4- US Army Helicopter Flight Simulator Rescue Mission

Ordu hizmetini sıkıcı ve sadece marşlardan yada disiplinden ibaret buluyorsanız, gerçek olaylara ne dersiniz? Ordudaki acil durumlara müdahale ederek kendinizi bir kahraman gibi hissedebilirsiniz.

Hikaye tabanlı bu oyunda dağlarda karın baskısı altında yaşayan kurbanlara yardım ediyorsunuz.

Bu oyunda sıradan vatandaşlara helikopterle yardımcı olan bir cesur askeri olağanüstü acil durumlarda kontrol ediyorsunuz.

us-army-rescue-screen

Tansiyon ve diğer insanların hayatlarından sorumlu olmak gibi duygular hissedeceksiniz.

Oyuna başlarken zorluk derecesini seçin. Zamanla uçuş yeteneklerinizi geliştirerek daha zorlu görevleri yapabilirsiniz.

us-army-rescue-screen2

Bu oyun tamamen ücretsizdir ve kontrolleri çok kolay olduğu için yeni başlayan birisi bile kolayca kullanabilir.


5- Helicopter Simulator 2017 Free

Çok sayıda görev yapacağınız ve tamamen bedava sunulan bir helikopter simülasyonudur.

Bu oyunda pek çok aracı uçurabilirsiniz. Toplamda 30 farklı helikopter modeli bulunuyor. Bunlardan bazıları ücretsiz, diğerleri ücretli.

Oyun New York şehrinde geçiyor ve dolayısıyla görevleri yapmanın yanında, bu güzel turistik şehrin manzaralarının tadını da çıkarabilirsiniz. Çünkü şehrin tüm detayları bulunuyor ve grafikler tamamen üç boyutlu olarak mükemmel hazırlanmış.

Oyunun senaryosu geliştirildiği için sıkılmıyorsunuz. Kamyonlar, arabalar – tüm ekipmanlar paralel çalışıyor. Olup biten şeyler tam bir gerçeklik issi yaratıyor.

2017-free-screen

Toplamda 3 binden fazla görev (evet yanlış duymadınız 3.000), farklı hikayeler ve 3 tip pilot seçeneği sizi bekliyor.

Gerçek bir helikopterin ekipmanları ve hareketleri aynen olduğu gibi burada da var. Hatta gerçek bir helikopterle tamamen aynı şekilde tasarlanmış.

Eğer sıkıldıysanız, kurtarma, ordu ve diğer görevler can sıkıntınızı giderecek.


Yayımlandı

kategorisi