Ana Sayfa Programlar En İyi Altyazı Düzenleme Eşitleme Dönüştürme Programı (Ücretsiz) Windows 10/8/7/XP/Vista

En İyi Altyazı Düzenleme Eşitleme Dönüştürme Programı (Ücretsiz) Windows 10/8/7/XP/Vista

971
0

Subtitle Mechanic ücretsiz bir altyazı düzenleyicidir ve altyazı dosyalarının formatını çevirme özelliği de bulunmaktadır.

Böylece SRT formatını SUB’a dönüştürebilir veya tam tersi yönde formatını çevirebilirsiniz.

Programın basit arayüzünde her bir altyazı satırının başlama ve bitiş süresini görüntüleyebilir ve istediğiniz saniyede ekranda görünmesini sağlayabilir yada herhangi bir satırı tamamen silebilirsiniz.

Altyazıyı düzenledikten sonra SubRip (.srt) veya MicroDVD (.sub) formatında kaydedebilirsiniz.

Subtitle Mechanic programının altyazıları senkronize etme yani eşitleme özelliği de bulunuyor. Mesela bir satırı seçip, o satırın zamanını doğru şekilde belirledikten sonra Sync yazan butona tıklayarak tüm altyazıların otomatik olarak eşitlenmesini sağlayabilirsiniz.

Subtitle Mechanic- interface

Yukarıdaki ekran görüntüsünde altyazı dosyasının satırlarını ve her bir satırın başlama ve bitiş zamanını (Start ve End) görebilirsiniz.

Herhangi bir satırı fareyle seçtikten sonra en alttaki seçeneklerden rahatlıkla zamanını düzeltebilir ve Sync butonuna tıklayarak senkronize edebilirsiniz.

edit subtitles

sync and convert subtitles

Format Dönüştürmek İçin:

Öncelikle en üstteki File menüsüne tıklayın ve açılan menüden Save as seçeneğine tıklayın. Buradan SRT veya SUB seçeneğinden birini seçerek kaydedin. Hepsi bu kadar kolay.

Subtitle Mechanic indir (ücretsiz)

İşletim sistemi: Windows Tümü.

Bu yazılımın antivirüs raporu %100 temiz çıktı. En ufak bir zararlı yazılım bile kesinlikle yoktur. Dilerseniz rapora buradan bakabilirsiniz.

Önceki İçerikSoundCloud Müzik İndirme Nasıl Yapılır (Programsız)
Sonraki İçerikWindows 10 İçin Konuşan Fil ve Kurbağa Oyunu (Taklit Uygulaması)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz