En İyi Android Root Atma Programları 2017 Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Android’li cihazlara en güvenli, en kolay ve en hızlı şekilde root atmak için bulabileceğiniz en başarılı 3 programı tanıtıyorum. Üstelik bu programların nasıl kullanıldığını yani telefona nasıl root atıldığını da kısa ve öz bir şekilde resimlerle açıklıyorum. Umarım işinize yarar.

1-Mobogenie

Telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağladıktan sonra USB Debugging modunu telefonda aktif edin ve yukarıda gösterildiği gibi Toolkit menüsünden One-click Root (tek tıkla root atma) butonuna tıklayın. Alttaki pencere açılacak. Root now‘a tıklayarak onay verin.

Mobogenie İndir

2- KingoRoot

Yine USB kablosuyla cihazı bilgisayara bağladıktan sonra telefondan USB Debugging modunu açın. Böylece KingoRoot programının ana penceresinde üstteki resimde gözüktüğü gibi Root butonu çıkacak. Buna tıklayın.

Dilerseniz Root işleminden sonra UnRoot işlemi yaparak telefonu eski haline döndürebilirsiniz.

KingoRoot İndir

3-iRoot

Yine telefonu USB kablosu üzerinden PC’ye bağlayın ve telefondaki USB Debugging modunu aktif edin. Böylece iRoot programının penceresinde Root butonu çıkacak. Buna tıklayın.

iRoot İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

  1. KingoRoot uygulamasının indirme linkine tıklayınca Kingroot uygulamasına yönlendiriyor. O da korsan bir siteye gidiyor. kingoap p.com Bu uygulamanın resmi sitesi kontrol edip düzenlerseniz sevinirim. Teşekkürler.

    1. kardeş ne saçmalıyorsun vallahi anlamadım. Verdiğim KingoRoot linkine tıklayınca dünyanın en popüler program indirme sitesine gidiyor ve direk olarak dosyayı otomatik indirmeye başlıyor. Yani hiçbir sorun yok. Son derece güvenli bir site.

Yorum Yap