En İyi Bilgisayar Bakım Onarım Programı Sistem Temizleme Hızlandırma ve Optimize Etme

Windows 10 ve Windows 8 gibi yeni nesil işletim sistemleri için en başarılı bilgisayar optimizasyon programı kesinlikle Reimage.

Bu program otomatik olarak bilgisayardaki hataları bulup onarır, sistemi temizler, en iyi çalıştığı duruma getirir ve doğal olarak bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Programı kurup çalıştırdığınız zaman bilgisayarı derinlemesine analiz ediyor ve PC profilinizi oluşturuyor. Ardından PC istikrarınız ile ilgili bir rapor sunuyor. Daha sonra bilgisayarın güvenliği için bir takım analizler gerçekleştiriyor. Nihayetinde özet şeklinde bilgisayarın istikrarı hakkındaki problemleri, güvenliği ile ilgili tehditleri, kayıt defteriyle ilgili hataları ve Windows bilgisayarın hasar durumuyla alakalı ayrıntılı bir sonuç gösteriliyor.

Programın en güzel tarafı, bilgisayardaki hataları ve sorunları bulup hemen çözmesi.

PC profiliniz bölümünde toplam bellek alanı, toplam donanım boyutu, sistemdeki boş alan gibi bilgileri görüyorsunuz. Genel anlamda bilgisayarın ne durumda olduğunu, sağlığının ne kadar iyi olduğunu az çok anlıyorsunuz. Mesela işlemcinin hızını, sabit diskin hızını ve işlemci sıcaklığını falan göreceksiniz.

Hepsi bu kadarla da kalmıyor. Reimage programı pek çok zararlı virüsü ve diğer zararlı yazılımları otomatik olarak bulup siliyor. Eğer bilgisayarda eksik dosyalardan dolayı sistem hataları ortaya çıkmışsa, bu dosyaları internetten kendisi bulup otomatik indiriyor ve yüklüyor.

 

Boyut: 586 kb

Lisans: 30 Günlük Deneme Sürümü

Reimage İndir

Alternatif indirme linki


Yayımlandı

kategorisi