En İyi Bilgisayar Bakım Temizlik ve Hızlandırma Programı Türkçe Ücretsiz İndir

IObit Advanced SystemCare 10- clean and optimize tab

Bugüne kadar ücretsiz diye büyük hevesle indirip birkaç gün kullandıktan sonra kaldırdığınız bilgisayar bakım ve temizleme programlarını unutun. Zaten bilgisayar hızlandıracağım diye indirdiğiniz programların kendisi bile bilgisayarı yavaşlattığı için çoğu insan bu programlara rağbet etmiyor.

Fakat IOBIT Advanced SystemCare 10 tamamen ücretsiz olarak bilgisayarda boş yere sabit diski işgal eden tüm gereksiz çöp dosyaları temizler, bilgisayarın performansını düşüren tüm uygulamaları optimize eder, RAM belleği temizler ve bakım yapar, kayıt defteri hatalarını ve sorunlarını tek tıkla düzeltir. Sonuç olarak sadece birkaç dakika için bilgisayarınız daha önce hiç olmadığı kadar hızlı çalışmaya başlar ve içinizi rahatlatır. Programın ücretsiz versiyonu işinizi rahatlıkla görüyor fakat ekstra özellikler için satın almanız gerekiyor.

find junk files, registry errors, etc

Zaten programı çalıştırdığınız an farkı hissedeceksiniz. Çünkü Advanced SystemCare yazılımının arayüzü son derece şık ve etkileyici bir tasarıma sahip. Zaten dili Türkçe olduğu için anlamakta ve kullanmakta hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

clean and optimize your pc in a click

protect tab

system reinforce feature for windows 10

Programın bilgisayara bakım yaparken gerçekleştirdiği tarama işlemleri o kadar hızlı sürüyor ki insan bu kadar kısa sürede bu kadar çok problemi nasıl tespit etti diye şaşırıyor. Benim bilgisayarımda çok kısa bir sürede tarama yapıp bin küsür problem belirledi. İşin daha da ilginç tarafı tüm bu problemleri bir dakikadan daha az sürede tamamen düzeltti. Bugüne kadar bundan daha hızlı çalışan ve tüm sorunları tamamen çözen başka bir bilgisayar bakım ve hızlandırma programı görmedim. Zaten kullanırken kendiniz de ne kadar kaliteli olduğuna şaşıracaksınız.

Platform: Windows Tümü

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

IOBIT Advanced SysmteCare İndir

Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi