En İyi CSV Dosyalarını Bölme ve Birleştirme Programı Ücretsiz

CSV Utility basit ve ücretsiz bir CSV bölücü ve birleştirici yazılımdır.

Kullanması son derece kolay olan ve gayet anlaşılır bir arayüzü bulunan bu programda tek yapmanız ereken CSV dosyalarının olduğu klasörü seçmekten ibaret.

Dilerseniz alt klasörlerde bulunan CSV dosyalarını bile tespit edip birleştirebiliyor.

CSV Utility İndirmek İçin Tıklayınız (Ücretsiz).

CSV Dosyaları Nasıl Birleştirilir?

Programın ana penceresinde Path to CSV files kısmında 1 numaralı ok ile gösterilen Combine CSV Files sekmesine tıklayın. Açılan pencerede 2 numaralı ok ile gösterilen Browse butonunu tıklayarak açılan pencereden CSV dosyalarının bulunduğu klasörü seçin.

Output filename kısmında 3 numaralı Browse butonuna tıklayarak bu CSV dosyalarının hangi CSV dosyasıyla birleştirileceğini ve tek bir CSV haline getirileceğin seçin. Burada bir CSV dosyası seçmeniz gerektiğini unutmayın. Böylece diğer tüm CSV dosyaları bu dosyayla birleştirilecek.

Son olarak 4 numaralı Combine Files butonuna tıklayarak birleştirin.

CSV Dosyası Nasıl Bölünür?

Burada ilk olarak 1 numaralı ok ile gösterilen Split CSV File sekmesine tıklayın.

Bu pencerede en üstteki Path to save CSV files bölümünde 2 numaralı Browse butonuna tıklayarak böldüğünüz CSV parçalarının kaydedileceği klasörü seçin.

Altındaki Source CSV file bölümünde 3 numaralı ok ile gösterilen Open Source butonuna tıklayarak bölmek istediğiniz CSV dosyasını seçin.

4 numaralı ok ile gösterilen No. of files to create bölümünden CSV dosyasının kaç parçaya bölüneceğini sayı olarak girin. Eğer 5 girerseniz, CSV dosyası 5 ayrı parçaya bölünecek.

Bölme işlemini başlatmak için 5 numaralı ok ile gösterilen Create files butonuna tıklayın.

CSV Utility İndirmek İçin Tıklayınız (Ücretsiz).


Yayımlandı

kategorisi