Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi Fotoğraf Sıvılaştırma Sitesi 2018-2019 Programsız Online

En İyi Fotoğraf Sıvılaştırma Sitesi 2018-2019 Programsız Online

836
0

iPiccy isimli web sitesi online bir fotoğraf düzenleme servisidir ve tamamen ücretsiz olan bu sitenin resimleri sıvılaştırmak gibi bir özelliği de bulunmaktadır.

Bu site sayesinde resimleri hem basit ve hızlı bir şekilde, hem de isterseniz çok gelişmiş seviyelerde düzenleyebilirsiniz.

Bu site Flash teknolojisini kullandığı için, tarayıcınızda Flash özelliğinin açık olması gerekiyor. Eğer Flash’ı engellediyseniz, izin vererek açınız.

Bu web siteyi ziyaret ettiğinizde açılan ana sayfada Edit a Photo butonuna tıklayın, Böylece açılacak editör ekranının sol tarafındaki ana menüde Liquify seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneği görmek için menüyü aşağıya doğru kaydırın. Çünkü seçenek çok olduğu için biraz alt tarafta kalmıştır. Aşağıdaki resimde bu seçeneği görebilirsiniz.

Liquify seçeneğine tıkladığınız zaman karşınızda 4 buton ve bir de kaydırma çubuğu çıkacak.

Kaydırma çubuğunu sağa doğru kaydırarak fırçanın boyutunu büyütebilirsiniz.

Kaydırma çubuğunun üst tarafındaki butonlardan en sağdaki silgi aracıdır. Bu butona tıklayarak yaptığınız sıvılaştırma efektlerini silebilir ve eski haline getirebilirsiniz.

Soldaki 3 buton ise size üç farklı sıvılaştırma efekti sunuyor. Dilediğiniz birine tıklayın ve ardından farenin sol tuşuna basılı tutup resim üzerinde istediğiniz kısımların üzerine gelerek dolaştırın. Fare imlecinin geçtiği yerler az önce seçmiş olduğunuz sıvılaştırma efekti tarafından değiştirilecek ve böylece resminizi dilediğiniz gibi sıvılaştıracaksınız.

İşlem bittikten sonra resmi jpg, png, gif ve webp formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

iPiccy sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikAndroid Telefonu Bilgisayardan Yönetme Kullanma Programı Arama Yap SMS Mesaj Yolla!
Sonraki İçerikWindows 10 İşlem Geçmişi Silme, Tüm Yapılanların İzlerini Temizleme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz