Ana Sayfa Mobil En İyi Galeri Uygulamaları Android iPhone 2019-2020

En İyi Galeri Uygulamaları Android iPhone 2019-2020

52
0

Her insan fotoğraf çekmeyi sever. Öz çekimleriniz (selfie), doğal manzara fotoğrafları, aile resimleri ve ekran görüntüleri derken galeri uygulamanız pek çok görselle dolup taşar.

Eğer kullandığınız galeri uygulaması kullanıcı dostu değil ise, yüzlerce resim ve video arasında gezinmek tam bir işkence haline dönüşür.

Bu nedenle bu yazımızda Android ve iOS işletim sistemleri için en kaliteli galeri programlarını paylaşıyoruz.

1. A+ Gallery – Photos and videos Android

2019 07 08 11 48 42 1

AtomicAdd 2019 yılı itibariyle tüm fotoğrafları görüntülemek ve organize etmek için dünyanın en iyi galeri uygulamasıdır. Tüm dünyada 9 milyondan fazla kez indirilmiştir.

HD resimleri görüntülemek, arama yapmak ve albümleri yönetmek için bundan daha hızlısını bulamazsınız.

Uygulamanın kullanıcı arayüz basit ama çok güzel bir tasarıma sahip. Materyal dizaynı tıpkı iPhone gibi basitlikle birleştirmeyi başarmışlar.

Otomatik olarak çekilen tüm resimleri çekim sırasına göre sıralar. Dilerseniz harita üzerinde hangi fotoğrafın yada videonun nerede çekildiğini görebilirsiniz. Üstteki resin sol tarafındaki ekran görüntüsünde bunun bir örneği gösterilmiştir.

Yeni bir fotoğraf albümü oluşturarak ve düzenleyerek resimleri daha organize hale getirebilir ve gereksiz albümleri gizleyebilirsiniz.

Dilerseniz fotoğrafları ve videoları tarihe göre, konuma göre ve hatta fotoğraftaki renklere göre arayabilirsiniz.

Üstelik özel fotoğraflarınızı şifreleyebilirsiniz.


2. Gallery Android

2019 07 08 12 49 54 3

Flayvr Media firması tarafından üretilen bu mükemmel galeri programıyla akıllı fotoğraf albümleri oluşturabilir ve kütüphanenizi bir düzene sokabilirsiniz.

Oldukça akıllı bir fotoğraf galerisi olan bu uygulama otomatik olarak sizin için en önemli olanları algılar ve fotoğraflarınız ile videolarınızı önemli anlara ve anılara göre organize eder. Dolayısıyla hayatınızın en güzel anılarını yeniden yaşamak ve sosyal medyada paylaşmak çok daha kolay bir hale gelir.

Gallery uygulaması tüm resim ve videoları tarih, saat, olay ve konuma göre otomatik olarak albümlere ayırır ve bu şekilde daha organze bir galeri elde edersiniz. Dilerseniz bu albümleri fotoğraf kolajı gibi görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca tüm albümleri, fotoğraf ve videoları tek bir dokunuşla bütün sosyal mecralarda paylaşma imkanı sunuyor.


3. MyPics iPhone

2019 07 08 12 59 47 5

Tüm resimlerinizi rahatlıkla yönetebilecek en kaliteli galeri programlarından biridir.

Olukça hızlı ve akıcı bir biçimde HD resimleri görebileceğiniz MyPics uygulaması aynı zamanda albümleri yönetme ve fotoğraf arama konusunda da epey marifetlidir.

Bu programda yeni foto albümler oluşturarak ve yöneterek tüm resimlerinizi daha düzenli ve planlı bir halde saklayabilirsiniz.


4. Gallery Explorer iPhone

2019 07 08 13 54 21 7

Yeni güncellenen arayüzüyle birlikte çok daha modern bir görünüm kazanan Gallery Explorer programıyla artık aradığınız resmi bulmak çok daha kolay bir hale geldi.

Ayrıca bu uygulama şimdiki veya yakın gelecekteki sergiler, aktiviteler ve yemek yeme seçenekleri hakkında bilgiler veriyor.


5. Gallery Android

Best Gallery Apps Android

Fotoğraf albümleri oluşturacağınız ve özel resimlerinizi şifreli klasörlerde saklayabileceğiniz güzel bir galeri uygulamasıdır. Kimsenin görmesini istemediğiniz görüntüleri meraklı gözlerden rahatlıkla koruyabilirsiniz.


Sayfa çok uzun olmasın diye top 10 listemizin geriye kalan en iyi 5 galeri uygulamasını kısaca maddeler halinde veriyoruz.

Android için diğer alternatif 5 galeri programı


  1. Gallery Android
  2. Gallery Android
  3. Photo Gallery and album by iJoysoft Android
  4. Gallery New by Gallery LLC Android
  5. Vertical Gallery by Mobsnake Android
Önceki İçerikEn İyi 10 Android Şifre Yöneticisi 2019-2020
Sonraki İçerikEn İyi 10 Telefon Soğutma Programı Android iPhone 2019-2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz