Ana Sayfa Programlar En İyi Gözlük Modelleri Deneme Programı 2018 Ücretsiz PC İçin

En İyi Gözlük Modelleri Deneme Programı 2018 Ücretsiz PC İçin

934
0

Virtual Eyewear ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir gözlük deneme yazılımıdır ve Windows işletim sistemli masaüstü bilgisayarlar için geliştirilmiştir.

Çok sayıda gözlük şablonunu programa aktarabilir ve her birini kendi yüzünüzde veya başkalarının yüzünde deneyebilirsiniz. Ayrıca denediğiniz gözlük modellerinin yüzünüzdeki halini bir resim dosyası olarak bilgisayara kaydedebilir ve internette paylaşabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programı bilgisayara kurun ve ana penceresini açın. Zaten ana pencerede önceden yüklü olarak gelen çok sayıda şablon bulunuyor.

virtual eyewear interface

Web kameranız açık iken, ana penceredeki Start yazan butona tıklayın. Böylece kameraya erişim sağlayacak ve yüzünüz bu programın penceresinde görünecek. Daha sonra hazır şablonlara sırayla tıklayın. Böylece tıkladığınız gözlük modeli yüzünüzde gözükecek. Bu program göz izleme metodunu kullanarak gözlük şablonunu yüzünüze yerleştirir. Bu nedenle kameradan çok uzak durmayın ve yüzünüze yeterli miktarda ışığın geldiğinden emin olun.

Daha sonra Save Image yazan butona tıklayarak seçtiğiniz gözlüklü halinizin resmini bilgisayara kaydedebilirsiniz.  Bu resmi C:\Program Files (x86)\Virtual Eyewear\snapshots klasöründe bulabilirsiniz. 

virtual eyewear in action

Dilerseniz bu programa kendi gözlük modelleri şablonlarınızı ekleyerek deneyebilirsiniz. Bunun için sol alt köşedeki + (artı) butonua tıklayın. Silmek için ise şablonu seçip – (eksi) butonuna tıklayın. Gözlük şablonu oluşturacaksanız, arka planın şeffaf olmasına dikkat edin. InstantMask isimle ücretsiz programla fotoğrafın arka planını silerek şeffaf hale getirebilirsiniz.

Virtual Eyewear İndir (Ücretsiz)

Önceki İçerikFare Orta Tuş Tıklama Programı (Sanal Mouse)
Sonraki İçerikOffice ve Windows Orjinallik Doğrulaması Orjinal Mi Değil Mi Test Etme Programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz