Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi HDR Efekti Verme Sitesi Programsız

En İyi HDR Efekti Verme Sitesi Programsız

500
0

HDR Photo Maker sitesini ziyaret ederek hiçbir programa gerek kalmadan, tamamen online olarak ve tümüyle bedava bir şekilde, fotoğraflara HDR efekti verebilirsiniz.

Üstelik farklı şiddetlerde yani tonlarda HDR efekti uygulama imkanı sunulmaktadır. Toplamda 10 farklı HDR tonu bulunuyor. Ayrıca aydınlatma anlamında renk doygunuluğunu da pozitif ve negatif yönde ayarlayabilirsiniz. Üstelik hem HDR tonu hem de renk yoğunluğunu kaydırma çubuklarını sağa yada sola doğru çekerek kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Başlangıç için Upload A Photo butonuna tıkayarak bilgisayardan bir fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. JPEG, PNG, GIF ve BMP gibi tüm popüler resim formatlarını destekler.

HDR yoğunluğunu (tonunu) ayarlamak için Strenght kısmındaki 4 yazan butona tıklayın ve açılan kaydırma çubuğunu sağa-sola doğru kaydırarak dilediğiniz gibi ayar çekin.

Renk doygunluğunu ayarlamak için önce Saturation kısmındaki 0 yazan butona tıklayın ve açılan kaydırma çubuğunu sağa-sola doğru kaydırarak dilediğiniz gibi ayar çekin.

Son olarak Apply Effects yazan butona tıklayarak işlemi tamamlayın. Birkaç saniye bekledikten sonra işlem bitecek ve açılan sayfadaki Save Photo yazan butona tıklayarak optimize ettiğiniz fotoğrafı bilgisayara kaydedin.

Not: Bu sitenin düzgün çalışması için Flash Player’ın yüklü olması gerekiyor. Eğer Chrome tarayıcısını kullanıyorsanız, açılan sayfadaki Flash Player yazan linke tıklayarak Flash Player’a izin vermeniz yeterli olacaktır.

Sözünü ettiğimiz bu siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikFotoğrafları Renklendirme Sitesi Renk Tonunu Değiştirme Boyama
Sonraki İçerikRAM ve İşlemci Aşırı Fazla Kullanıldığında Uyarı Veren Program

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz