Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları En İyi Labirent Bulmaca Hazırlama Programı Online Site (Programsız)

En İyi Labirent Bulmaca Hazırlama Programı Online Site (Programsız)

1221
0

Education.com  aslında öğrenciler için dersler, çalışma sayfaları, egzersiz ve eğitici oyunlar sunan çok faydalı bir web sitesidir. Bu sitenin Maze Worksheet Generator isimli harika bir labiren bulmaca oluşturma hizmeti de bulunuyor.

Education.com: online maze generator

Bu hizmeti kullanarak ister küçük (small), ister orta (medium), ister büyük (large), ister daha büyük (very large) boyutlarda labirent bulmacalar yapabilirsiniz. Ayrıca labirent için farklı zorluk seviyeleri belirleyebilirsiniz.

Bunun dışında, daha güzel görünmesi için labirente çerçeveler ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız labirent bulmacayı ve cevap anahtarını bir PDF dosyası olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Title kısmından bulmacanıza bir isim girin. Size kısmından labirentin boyutunu yani büyüklüğünü seçin. Difficuty level kısından zorluk derecesini seçin. Burada Hard zor demek, Very hard çok zor demek, Medium orta seviye demek, Easy kolay demektir.

Labirenti yaptıktan sonra sağ alt köşedeki Download Worksheet butonuna tıklayarak labirenti bilgisayara kaydedin. Bunun hemen altındaki Download Answer Key yazan butona tıklayarak da cevap anahtarını bilgisayara indirin.

Sözünü ettiğimiz bu sitenin labirent yapma sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikOffice ve Windows Orjinallik Doğrulaması Orjinal Mi Değil Mi Test Etme Programı
Sonraki İçerikMasaüstü Kısayolları Simge Düzeni Kaydetme ve Geri Getirme (Yükleme)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz