Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi Maç Özetleri İzleme Sitesi 2017 Tüm Maçlar Uzun Geniş Özet...

En İyi Maç Özetleri İzleme Sitesi 2017 Tüm Maçlar Uzun Geniş Özet Kaliteli Görüntü

1181
0

Eğer Türkiye ligindeki Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray gibi takımların maç özetlerini izleyecekseniz, yabancı sitelerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Hemen LigTV’nin sitesine girin ve tüm maçların özetlerini bedava tamamen ücretsiz olarak kaliteli bir şekilde izleyin. Alttaki bağlantıya tıklayınca üstteki resimde görülen maç listesi çıkacak. İstediğiniz takıma tıklayarak maçının özetini izleyin.

Lig TV Maç Özetleri İzle

Not: Eğer reklam engelleme eklentisi (Adblock vs) kullanıyorsanız, özetleri izlemenize izin vermiyor. Hemen bu eklentiyi LigTV sitesi için pasif yaparak yada geçici olarak kaldırarak maç özetlerini izleyebilirsiniz.

Avrupa (Yabancı) Liglerinin Maç Özetlerini İzlemek İçin:

Yine LigTV’nin sayfasındaki en üstte bulunan sekmelere tıklayarak Fransa, İspanya ve İngiltere ligi maç özetlerini izleyebilirsiniz. Aşağıdaki resimde bu sekmeleri gösterdim.

BONUS: BU SİTEYİ ÇOK SEVECEKSİNİZ:

Aşağıda linkini verdiğim siteye girerek Avrupa’da oynana bütün maçların uzun özetlerini izleyebilirsiniz. Çoğu maçın 12 dakikalık özetlerini veriyor yani tüm pozisyonları atlamadan veriyor. Üstelik son derece kaliteli görüntüleri var. Ayrıca dilerseniz özet videosunun üzerindeki 1st half ENG ve 2nd half ENG yazan sekmelere tıklayarak bitmiş maçın 1. ve 2. devresinin tamamını izleyebilirsiniz. Yani 90 dakikanın tümü izlemek mümkün. Tabii ki sıkıldığınız yerde süreyi ileri ve geri alabilirsiniz.

Full Matches and Shows

Önceki İçerikPremium Link Generator Siteleri 2017 En İyi Link Dönüştürücü Çevirici Websiteler
Sonraki İçerikMersin Adana Tren Saatleri 2017 Güncel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz