Ana Sayfa Programlar En İyi Masaüstü E-Posta Programı (Gmail ve Hotmail Çoklu Hesap)

En İyi Masaüstü E-Posta Programı (Gmail ve Hotmail Çoklu Hesap)

1388
0

Bilgisayarda Gmail hesaplarımı kontrol etmek ve gelen postaları okumak için kullandığım Google Chrome tarayıcı eklentisi dün yine bozuldu. Aslında bozulmaktan ziyade, Chrome tarayıcısı ne zaman güncellense, bu eklentiler hep hata veriyor yada hata vermese bile mutlaka bir sorun çıkıyor.

Bu defa dayanamadım ve eklentiyle olacak bir iş değil diyerek, şöyle gelişmiş özelliklere sahip bir masaüstü yazılım bulayım dedim. Yaptığım araştırmalar neticesinde tamamen ücretsiz olarak sunulanlar içinde en kalitelisinin ve en cazip olanının Mailbird Free programı olduğunu keşfettim.

Aslında eM Client da iyi bir alternatif olabilir. Fakat ücretsiz kullanıldığında sadece 2 e-postayı eklemeye izin veriyor. Oysa ki, benim aktif olarak kullandığım 2 tane Gmail, bir tane de Hotmail olmak üzere, toplam 3 e-posta adresim bulunuyor. İşte Mailbird programı ücretsiz versiyonda tam 3 tane hesap ekleme imkanı sunuyor. Bu yüzden hiç düşünmeden bunu tercih ettim. İyi ki de etmişim. Gerçekten mükemmel bir program.

Bir kere gelen e-postalar için anında bir uyarı mesajı veriyor. Ekranın sağ alt köşesinde ufak bir pencere açılarak ve hoş bir ses çıkartarak, yeni gelen postanın haberini veriyor. Bu uyarı mesajına tıkladığınız anda çok hızlı bir şekilde programın penceresi açılarak anında e-postanın mesajını görüyorsunuz. Bu özelliği çok hoşuma gitti.

Bunların yanı sıra, Mailbird programına WhatsApp ve Facebook gibi mesajlaşma ve sosyal medya hesaplarınızı ekleyip, hepsini tek bir yerden yönetebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Böylece ikide bir başka başka programları açıp kapatmak zorunda kalmadan, sadece Mailbird ekranından tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik eğer size yeni bir posta gelirse ve bu kişinin Facebook hesabı varsa, hemen Facebook hesabının ismini ve profil fotoğrafını yan tarafta gösteriyor. Böylece bu kişiyi hemen tanıyabiliyorsunuz ve tek tıkla Facebook zaman tünelini ziyaret edebiliyorsunuz.

Mailbird programıyla yeni bir posta yazmak ve yollamak oldukça kolay ve hızlı. Üstelik tüm mesajları aramak, düzenlemek ve yönetmek çok pratik bir şekilde yapılabiliyor.

Tüm bu özellikleri göz önüne aldığımız vakit, Mailbird Free programının masaüstü bilgisayarlar için en iyi email programı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

  • İşletim Sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista
  • Boyut: 1.84 MB
  • Lisans: Ücretsiz

Mailbird Free İndir

Önceki İçerikEn Hızlı Torrent Siteleri 2017
Sonraki İçerikEn İyi Blu-ray Film (Video) İzleme Programı Free Blu-ray Player (Ücretsiz)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz