Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi Online Broşür Yapma Siteleri 2018-2019 Ücretsiz

En İyi Online Broşür Yapma Siteleri 2018-2019 Ücretsiz

1028
0

Bu sayfada sunduğumuz 8 web siteyi ziyaret ederek harika broşürler tasarlayabilir ve bilgisayara ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İnternette çok sayıda online broşür hazırlama sitesi bulunuyor. Bunlar size ücretsiz broşür dizayn ettiriyor yani dizaynı bedava yapıyorsunuz fakat sadece sosyal medyada paylaşma imkanı sunuyor. Eğer dizaynı bilgisayara indirmek isterseniz, sizden üyelik satın almanızı istiyor kısacası parayı veren düdüğü çalar diyor.

Fakat burada paylaştığım broşür oluşturma siteleri kesinlikle tamamen bedavadır ve yaptığınız broşürleri en yüksek kalitede bilgisayara kaydetme imkanı sunuyor. Bunlardan bazıları yine premium üyelik sunuyor fakat çok daha ekstra hizmetler karşılığında sizden ücret istiyor. Yani sıradan kullanıcıların pek de ihtiyacı olmayan şeyler bunlar.

En İyisi: Canva

Canva: online brochure maker

Listemizdeki açık ara en kaliteli broşür oluşturma servisi Canva sitesidir. Broşür yapmaya başlamak için çok sayıda birbirinden güzel hazır şablona sahiptir. Dilerseniz sıfırdan başlayarak tamamen kendi broşür tasarımınızı da yapabilirsiniz. Bu siteye resim yükleyebilir, broşüre yazı yazabilir ve hazır şekilleri ekleyerek çok daha etkileyici bir dizayn elde edebilirsiniz. Ayrıca hızlı arama özelliğinden faydalanarak sitenin kütüphanesindeki pek çok tasarım nesnesini aratıp bakabilir ve beğendiklerinizi hemen broşürde kullanabilirsiniz.

Alternatif Broşür Hazırlama Servisleri:

1-Crello

Crello: online brochure maker

2-Lucidpress

Lucidpress: online brochure maker

3-Adobe Spark

Adobe Spark: online brochure maker

4-BeFunky

BeFunky: online brochure maker

5-Jukebox

Jukebox: online brochure maker

6-Brother

Brother: online brochure maker

7-FlyerForFree

FlyerForFree: online brochure maker

Önceki İçerikÜslü Denklemleri Kolay Hesaplama Programı Hesap Makinesi Ücretsiz
Sonraki İçerikMP3 Şarkı Sözü Ekleme Programı Eş Zamanlı (Senkronize) Şarkı Sözü Yapma Ayarlama Programsız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz