Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi Online Video İndirme Siteleri Programsız 2022

En İyi Online Video İndirme Siteleri Programsız 2022

160
0

1. Savefrom.net

Kim ne derse desin dünyanın en iyi çevrimiçi yani programsız video indirme sitesi Savefrom.net sitesidir. Üstelik Türkçe dil desteği de mevcut.

Siteye git: https://tr.savefrom.net/

Üstteki resimde gösterdiğim alana Youtube videosunun url adresini yani linkini kopyalayıp yapıştırın Enter’a basın yada sağ tarafındaki yeşil butona basın.

Böylece karşınıza aşağıdaki ekran gelecek.

Burada otomatik olarak 720P kalitesi seçilidir. Ama eğer isterseniz açılır menüye tıklayıp açarak diğer formatları seçebilirsiniz.

Son olarak İndir yazan butona basıp seçtiğiniz formatta telefona yada bilgisayara indirebilirsiniz.


2) Catchvideo.net

Siteyi ziyaret etmek için tıklayın: https://catchvideo.net/

Bu sitenin ana sayfası yukarıdaki resimde görülmektedir. 1 numaralı ok ile gösterilen yere Youtube video adresini yapıştırıp 2 no ile gösterilen Catch butonuna basın.

Böylece karşınıza format ve video kalitesi seçenekleri çıkacak.

3 numaralı okla gösterilen Download butonuna basarak videoyu 720p kalitede indirebilirsiniz.

Eğer 1080p kalitede indirmek isterseniz, öncelikle 4 numaralı ok ile gösterilen Convert butonuna basmanız ve açılacak olan sayfada Start Conversion yazan mavi renkli butona basarak dönüştürme işlemini başlatmanız gerekiyor. Aşağıdaki resimde gösterdim.

Birkaç saniye sonra dönüştürme işlemi bitecek ve aşağıdaki sayfa açılacak. Burada Download yazan butona basarak anında indirebilirsiniz.


3- VidToMp3.com

Bu siteyle YouTube videolarını ancak ses dosyası olarak MP3 formatında indirebiliyorsunuz. Müzik sevenler için ideal bir programsız online video indiricidir.

Siteye gitmek için tıklayınız: https://www.vidtomp3.com/

Öncelikle üstteki resimde 1 numaralı okla gösterilen alana video adresini yapıştırın ve 2 no ile gösterilen seçenek kutusunu işaretleyin aksi takdirde indirmez. Son olarak 3 nolu GO butonuna basın.

Karşınıza üstteki ekran çıkacak ve dönüştürme işleminin tamamlaması için biraz beklemeniz gerekecek. Benim örneğimde 10 saniye falan sürdü.

Daha sonra üstteki sayfa açılacak ve burada 4 numaralı ok ile gösterilen CLICK HERE linkine tıklayın.

Aşağıdaki sayfa açılacak ve tahmin edeceğiniz gibi 5 numarayla gösterilen Download butonuna basarak MP3 dosyasını indirmeye başlayacaksınız.

Önceki İçerikEn İyi Türkçe Altyazı İndirme Siteleri 2022 (Film ve Dizi Altyazıları)
Sonraki İçerikEn İyi Chrome Video İndirme Eklentileri 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz