Ana Sayfa Programlar En İyi RAR Şifresi Kırma Programları Ücretsiz Şifre Kaldırma PC İçin

En İyi RAR Şifresi Kırma Programları Ücretsiz Şifre Kaldırma PC İçin

1572
0

Şifreyle korunan ve şifreyi bilmediğiniz için açamadığınız rar dosyasının şifresini kırarak kaldırmak için farklı metotlar kullanan programlar mevcut. Bunlar arasında en popüler olanları Brute-Force saldırısı ve Dictionary saldırısıdır.

Mesela kıracağınız şifrenin uzunluğunu yaklaşık olarak biliyorsanız, minimum karakter sayısı ve maksimum karakter sayısını girerek Brute-Force yöntemiyle şifresini kırmayı tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Yine bu yöntemde büyük harf, küçük harf, özel semboller, boşluk ve sayılar gibi seçenekleri girerek şifre kırma işlemini hızlandırabilirsiniz.

Dictionary (sözlük) saldırı yönteminde ise bir sözlükte geçen kelimeleri karşılaştırarak şifreyi bulmaya çalışır. Sözlük rasgele kelimelerden oluşan bir set olabilir. İnternette hazır sözlükleri indirerek kullanabileceğiniz gibi kendi sözlüklerinizi de şifre kırmak için kullanabilirsiniz.

Bunların dışında rar şifresini kırmak için farklı metotlar da mevcut. Tamamen ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız, bu programlardan birkaç tanesinin kırdığı şifrenin birkaç harfini yıldızlı şekilde maskeleyerek gösterdiğini belirtelim. Fakat şifreniz 6 karakterden küçükse tamamını gösteriyor. Eğer şifreyi unuttuysanız, böylece birkaç harfi gösterilmese bile şifreyi hemen hatırlayabilirsiniz.

Free RAR Password Unlocker

Ultimate ZIP Cracker

RAR Password Genius

Passware Password Recovery Kit Standard

Atomic RAR Password Recovery

Free RAR Password Recovery

WinRAR Password Cracker

Önceki İçerikEn İyi Zip Şifresi Kırma Programları Ücretsiz İndir PC İçin
Sonraki İçerikiPhone Online Video İndirici Tüm Videoları İndirme Uygulaması Türkçe Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz