Best Free Apps without ads Android/ iPhone

En İyi Reklamsız Android Oyunları ve Uygulamaları iPhone

Reklamlar her insanı kızdırır. Çünkü insanların yaptığı iş her ne olursa olsun, reklamlar araya girip dikkatimizi dağıtan parazitlerdir. Bundan dolayı pek çok insan hiçbir reklam içermeyen yani tamamen reklamsız olan uygulamaları kullanmak istiyor ve reklamsız oyunları oynamak istiyor.

Bu yazımızda insanların bu talebine bir nebze cevap verebilmek adına, Android ve iOS için en kaliteli reklamsız oyunları ve en kaliteli reklamsız uygulamaları sunuyoruz…

1. Whatsapp Messenger AndroidiPhone

 Best Free Apps without ads Android /iPhone

Hem gençler hem de yetişkinlerin telefonunda olması gereken öncelikli uygulamalardan biridir.

Bu program sayesinde insanlar artık SMS mesajı göndermekten kurtuldular. Bu SMS mesajları hem para yiyordu, hem de WhatsApp sohbetinin sunduğu avantajlar karşısında çok zayıf kalıyordu.

İnsanlar WhatsApp’a o kadar alıştı ki, artık ticari satışlar WhatsApp üzerinden yapılır, yeni müşteriler ayarlanıyor, insanlar yeni sevgili yapıyor hatta muhafazakar ailelerin çocukları WhatsApp’tan konuşarak eğer anlaşırsa evleniyorlar.


2. Messenger AndroidiPhone

 Best Free Apps without ads Android/ iPhone

Facebook’un sadece canlı sohbet ve dosya gönderimi için yayınladığı WhatsApp benzeri uygulamadır.

Tamamen ücretsizdir ve hiçbir reklam göstermez. Facebook’taki arkadaşlarınız otomatik olarak bu uygulamadaki rehbere eklenir.


3. WeChat AndroidiPhone

 Best Free Apps without ads Android/ iPhone

Anlık mesajlaşma için popüler alternatiflerden biridir ve hiç reklam yoktur. Aslında ilk başta metin mesajı yollama ve sesli arama üzerine kurulmuştu. Bu program üzerinden resimleri, videoları, dokümanları ve yazılı mesajları dilediğiniz arkadaşınıza yollayabilirsiniz.

Programın arayüzü çok güzel ve kullanıcı dostu bir yönetimi var. Ayrıca içindeki güçlü özellikler sayesinde yüksek kaliteli aramalar yapabilir, çok fonksiyonlu ifadeler gönderebilir ve çıkartmalar yollayabilirsiniz.


4. Ancient Planet Tower Defence iPhone

Best Free Apps without ads iPhone

Mükemmel bir strateji oyunu olan ve içerisinde hiçbir reklam içermeyen Ancient Planet Tower Defence pek çok seviyeden oluşan, oldukça eğlenceli ama bir o kadar da karmaşık ve zorlu bir savunma oyunu.


5. Build a truck iPhone

Best Free Apps without ads iPhone

Bu oyunda kötü hava şartları ve yollardaki engellerle başa çıkabilecek bir araba inşa etmeye çalışıyorsunuz. Bu arabanın uçurumun üzerinden atlayarak yolun diğer tarafına geçebilmesi gerekiyor. Böyle bir arabayı yapabilir misiniz?

Reklamsız bu oyunu çok seveceksiniz.


6. Toca Kitchen 2 Android

 Best Free Apps without ads Android

Eldeki malzemelerden harika yemekler yapmaya çalışacağınız ve tamamen reklamsız bir oyun olan Toca Kitchen 2’de yemeği bitirdikten sonra müşterilerin yüz ifadelerini izleyecek ve memnuniyet oranlarını göreceksiniz.

Bu oyunda buzdolabını açtığınız zaman gerekli tüm malzemelerin orada olduğunu görüyorsunuz. Yemek pişirmeyi sevenler için eğlenceli bir oyun.


7. LEGO® Juniors Create and Cruise AndroidiPhone

 Best Free Apps without ads Android /iPhone

Okul öncesi çocuklar için mükemmel bir oyundur ve hiçbir reklam göstermemektedir.

Sadece küçük çocukları eğlendirmek için değil, aynı zamanda onların hayal güçlerini geliştirmek için de son derece faydalı bir oyun.

İki aşamadan oluşan bu oyunun ilk aşamasında çocuklar içerisinde sürücünün de olduğu arabayı yapıyorlar, ikinci aşamada ise yarışlara katılıyorlar.


8. Sand:box- relaxing particle engine by SmellyMoo Android

Best Free Apps without ads Android

Rahatlamak isteyenler için mükemmel bir oyun. Burada size 35 farklı materyal veriliyor ve bunlarla akla hayale gelmeyen şeyler inşa edebilir ve bu şeylerin çevreyle etkileşimini deneyerek test edebilirsiniz. Bu oyunu yükleyin ve hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürün.


9. NASA AndroidiPhone

Best Free Apps without ads Android/ iPhone

NASA’nın resmi olarak ürettiği bu uygulamanın içerisinde çok sayıda uzay fotoğrafları ve videolarından oluşan devasa bir veritabanı bulunuyor. Üstelik sürekli yeni resimler ve videolar eklenmeye devam ediyor.

Ayrıca uzay hakkındaki son haberleri okuyabilir, güncel raporları dinleyebilir ve uluslararası uzay istasyonundan gelen yüksek çözünürlüğe sahip görselleri gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.


10. Vertigo Racing AndroidiPhone

 Best Free Apps without ads Android/ iPhone

Alışılmadık sıra dışı yolların yer aldığı bu oyunda dilediğiniz aracı seçerek yarışa başlıyorsunuz. Kıvrımlı yollarda çok dikkatli olmalısınız çünkü en ufak bir hatada telafisi mümkün olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi