Ana Sayfa Sosyal Medya En İyi Resimli Alıntı Yapma Sitesi Facebook Twitter Anlamlı Kitap Sözleri Hazırlama

En İyi Resimli Alıntı Yapma Sitesi Facebook Twitter Anlamlı Kitap Sözleri Hazırlama

435
0

Arkadaşlarınızın ve dostlarınızın Twitter hesaplarında yada Facebook hesaplarında yaptığı alıntı paylaşımlarını nasıl hazırladığını öğrenmek ister misiniz? Merak etmeyin, hiç kimse grafiker değil ve zaten bu tarz anlamlı alıntıları paylaşmak için resim düzenlemede teknik bilgiye ihtiyaç yoktur.

Recite tamamen online hizmet veren ve tümüyle ücretsiz olan bir web servistir. Bu servisten faydalanarak aklınızdaki anlamlı sözleri, kitap alıntılarını ve film repliklerini harika görseller üzerine yerleştirebilir ve sosyal medya hesaplarınızda tek tıkla kolayca paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Kuran ayetlerini ve hadisleri paylaşmak için de ideal bir sitedir. Toplamda 50 den fazla hazır şablon içeriyor. Her bir şablonun kendine özgü orijinal bir yazı tipi stili bulunuyor.

Nasıl Kullanılır?

 

Önce 1 numarayla gösterilen alana alıntı yapacağınız güzle ve anlamlı sözleri yazın. Ardından alt taraftaki hazır şablonlardan hoşunuza giden birine fareyle tıklayarak seçin. Son olarak 3 numarayla gösterilen CREATE butonuna tıklayarak görseli oluşturun.

İşlem in bitmesini sabırla ekleyin. Bittiği zaman 1 numaralı ok ile gösterilen Post To Facebook seçeneğine tıklayarak görseli Facebook hesabınızda paylaşabilir, 2 numarayla gösterilen Post To Twitter seçeneğine tıklayarak görseli Twitter hesabınızda paylaşabilir ve 3 numarayla gösterilen Download Image seçeneğine tıklayarak görseli bilgisayara indirebilirsiniz.

Recite isimli siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Alternatif Site

Quozio sitesinde önce alıntı sözü girin, sonra 2 numaralı yere sözü söyleyen kişiyi yazın ve Go butonuna tıklayın.

Aşağıdaki sayfa açılacak.

Sayfanın üst tarafındaki hazır şablonlara tıklayarak tek tek deneyin ve hangisinin daha güzel göründüğünü düşünüyorsanız alt taraftaki butonlara tıklayarak Facebook ve Twitter hesabında paylaşın veya e-posta ile gönderin. Dilerseniz resme sağ tıklayarak açılan menüden Resmi Farklı Kaydet seçeneğine tıklayıp bilgisayara indirebilirsiniz.

Quozio sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikFotoğrafı Geometrik Yapma, Resimdeki Nesneyi Geometrik Şekillere Dönüştürme Programı
Sonraki İçerikPowerPoint Arka Planı Silme Kaldırma Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz