Ana Sayfa Programlar En İyi Sabit Disk Birleştirme ve Harddisk Optimizasyonu Programı (Türkçe ve Ücretsiz)

En İyi Sabit Disk Birleştirme ve Harddisk Optimizasyonu Programı (Türkçe ve Ücretsiz)

1460
0

IObit Smart Defrag harddiski birleştirirken, SSD kullananlar için de bilgisayarı optimize ederek SSD’den en yüksek verimi almayı sağlar. Programın SSD Trim aracını kullanarak normalde deneyimli bir kullanıcının uygulayabileceği ince ayarları tek tıkla otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

IObit Smart Defrag programının yeni sürümünde oyunlar için disk birleştirme (Game Defrag) aracı, yeni modern görünüm ve Türkçe dil desteği bulunuyor.

IObit Smart Defrag programı disk birleştirme işlemi sırasında rakiplerinden çok daha fazla boş alan açar. Fakat SSD diskleri birleştirmez. Zaten SSD disklerin birleştirilmesi kesinlikle önerilmez.

IObit Smart Defrag programının akıllı optimizasyon aracı (Smart Optimize) sistemi analiz ederek birleştirme, öncelikleri ayarlama ve optimizasyon işlemlerini birleştirerek rakiplerinden çok daha hızlı bir şekilde sonuca gider.

IObit Smart Defrag programının SSD Trim özelliği SSD diskleri temiz ve hızlı tutacak komutları uygular. Yine programın sahip olduğu Boot Time Defrag özelliği sayesinde sistemi boot ederken bile hızlı bir disk birleştirme işlemi yapabilir. Dilerseniz bu işlemi atlayarak bilgisayarı doğrudan başlatabilirsiniz.

Endişe etmeyin! Bu program SSD diski asla birleştirmez.

IObit Smart Defrag İndir

Önceki İçerikEpub’dan Mobi’ye Çevirme Programı
Sonraki İçerikWordPress Yazıya PHP Kod Ekleme Eklentisi 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz