Ana Sayfa Teknoloji İnternet En İyi Tunnel Sitesi 2019 Reklamsız ve TOR Tabanlı

En İyi Tunnel Sitesi 2019 Reklamsız ve TOR Tabanlı

14
0

Bazen herkesin internette anonim olarak gezinme ihtiyacı olabilir. Ayrıca yasaklı sitelere giriş için pek çok yol deneyen ama rahat edeceği bir yöntemi bulamayan çok sayıda kullanıcı var.

İnternette tunnel siteleri sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Bunlar tamamen ücretsizdir. Fakat dezavantajları yavaş olması ve aşırı reklamlarla kullanıcıyı pişman etmesi.

Bu yazımızda sizlere yeni öğrendiğimiz ve çok memnun kaldığımız bir tunnel sitesini tavsiye etmek istiyoruz.

WebOProxy bugüne kadar bildiğiniz klasik tunnel sitelerinden kesinlikle çok farklı ve çok daha kaliteli.

Bir kere bu sitede hiçbir reklam gösterilmiyor. Sadece girdiğiniz sitenin kendi reklamları varsa onları görürsünüz.

Ayrıca rakiplerinden daha hızlı bir gezinti deneyimi sunuyor çünkü reklam göstermiyor. Bu reklamların bir yüklenme süresi olduğu için bir tunnel sitesi ne kadar çok reklam gösterirse, sayfaların açılması o kadar uzun sürer. Aslında Tor is active and running yazısının solundaki özelliği kapalı hale getirerek TOR özelliğini kapatabilir ve gezintiyi çok daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Ama tavsiye etmem, zira TOR teknolojisi gizlilik ve güvenlik açısından çok değerli.

En iyi yanı ise TOR tabanlı bir proxy sunmasıdır. TOR dünyanın en güvenli tarayıcısı olarak biliniyor ve karanlık web (dark web) yada derin web (deep web) müdavimleri olan hackerlar veya gizliliğine çok önem veren diğer kullanıcılar TOR Browser’dan başka tarayıcı asla kullanmaz.

WebOProxy sayesinde siz de TOR ağının üstün güvenlik ve gizlilik teknolojisinden faydalanacaksınız. Hem de reklamsız, yüksek hızda ve bedavaya.

WebOProxy Sitesini Ziyaret Et


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz