Ana Sayfa Programlar En İyi Video Birleştirme Sitesi Ücretsiz (Online Programsız)

En İyi Video Birleştirme Sitesi Ücretsiz (Online Programsız)

9094
3

Aconvert aslında bir video birleştirme yazılımı değil, daha çok videoları birleştirme imkanı sunan bir web sitesidir. Yani bilgisayara hiçbir programı indirip kurmanıza gerek kalmıyor.

Bu siteyi kullanarak video birleştirmek için öncelikle aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.aconvert.com/video/merge/

Ardından açılan sayfadaki Choose File butonuna tıklayarak bilgisayardaki videoları seçip bu siteye yükleyin. Dilerseniz bu butonun hemen solunda kalan URL seçeneğine tıklayarak online videoları da doğrudan bu siteye yükleyebilirsiniz. Daha sonra SUBMIT yazan butona tıklayarak birleştirme yapabilirsiniz.

Aconvert: merge videos online

Toplamda bir kerede en çok 6 videoyu yükleyip birleştirme izin veriyor. Bir sonraki işlemde yine 6 video seçip birleştirebilirsiniz. Video boyutu olarak üst sınır ise 24 MB.

Fakat bu sitenin video birleştirme işlemi biraz farklıdır. Örneğin siz her videoyu yüklediğinizde otomatik olarak bir önceki videoyla birleştirip Output Results yazan kısımda gösterir. Mesela siz 6 video yüklediğinizde toplamda 6 defa birleştirme işlemi yapar. Ama sonuç olarak 6 videonun hepsini birleştirerek tek bir video halinde sunar.

Output Results kısmındaki tabloda en alttaki satıra inin. Bu en alttaki satırın ACTION sütunundaki indirme butonuna tıklayarak nihai videoyu bilgisayara kaydedebilirsiniz.  Yanlışlıkla yüklediğiniz bir videoyu silmek için ise yine ACTOIN sütunundaki çarpı (X) işaretine tıklamanız yeterlidir.

Dilerseniz birleştirilmiş olan videoyu doğrudan doğruya Google Drive veya DropBox hesabınıza yükleme imkanı da sunmaktadır.

3 YORUMLAR

    • Tor Browser adlı tarayıcıyı indirerek bu siteyi ziyaret edersen, tarayıcıyı her açıp kapattığında sana yeni bir ip adresi atayacağı için dilediğin kadar videoyu ücretsiz birleştirebilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz