Ana Sayfa Programlar En İyi Web Kamera Efekt Programı Ücretsiz

En İyi Web Kamera Efekt Programı Ücretsiz

483
0

ManyCam programı Windows bilgisayarlarda kullanılan web kamerası için bulunabilecek en gelişmiş ve kullanması en kolay olan bir video filtre ve efekt yazılımıdır.

Mesela ElectricityRed ContoursSepiaAlien, gibi çok sayıda filtreye sahiptir ve bunları tek tıkla web kameradan video çekimine uygulayabilirsiniz.

Manycam Webcam Filter 2018 04 21 11 24 35 1

Dilerseniz Get More seçeneğine tıklayarak daha fazla efekt ve filtre indirebilirsiniz. Ayrıca Filters menüsünden çeşitli filtreleri seçip hepsini birleştirerek bir kerede kullanabilirsiniz.

Filters menüsü aslında Effects bölümünün bir parçasıdır ve bu bölümde Speech BubblesOverlaysFace masksEmoticonsDistortions gibi çok sayıda efekt bulunmaktadır.

ManyCam programıyla web kameradan çektiğiniz canlı görüntülerin üzerine direk olarak serbest çizim yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli videoları ve resimleri üst üste bindirilmiş gibi gösterebilirsiniz. Bu program hem video çekimi hem de fotoğraf çekimi yapabiliyor.

Resimleri jpg formatında kaydedebiliyor. Videoları ise MP4GIFFLVMKV ve MOV formattında kaydediyor.

Üstelik bu program ile canlı yayın yapabilir ve Youtube, Twitch veya Facebook üzerinde paylaşabilirsiniz.

Game 3

Bunların dışında çok sayıda resim, video ve ses düzenleme aracına sahiptir. Örneğin gürültü giderme, resim ve video çözünürlük değiştirme, kare oranı ayarı ve renk ayarı gibi şeyleri ayarlayabilirsiniz.

Önceki İçerikŞarkı Sözü Yazma Kaydetme Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikEn İyi Disk Bölümü Şifreleme Programı Ücretsiz Harddisk Şifreleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz