Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları En İyi Xbox One Emulator Programları İndir (PC İçin)

En İyi Xbox One Emulator Programları İndir (PC İçin)

342
0

Video oyun emülasyonu progrmacılar tarafından geliştirilen emülatörler anlamına gelir. Bu programcılar oyun veya sistem verisini  ve kodları ROM dosyaları aracılığıyla transfer eder veya bazı durumlardaı bir ISO imajı aracılığıyla transfer etmektedir.

Bununla birlikte, pek çok programcı oyunları ücretsiz olmadığı için internetteki kaynaklardan verileri ripliyor. Diğer bir yolu ise adaptörlerin kullanıldığı Retrode yöntemidir. Böylece ROM imajına gerek kalmaz.

En güvenilir emülatörleri bulmak biraz zor iş. Piyasada zaten sınırlı sayıda Xbox emülatörü olmasına rağmen, bunları büyük bir kısmı düzgün çalışmıyor ve vaat ettiği şeyi yapamıyor. Fakat endişe etmenize gerek yok. Çünkü yapılan çeşitli testler sonucunda ulaşılan bilgilere göre sizler için en kaliteli ve işini en iyi yapan Xbox One Emulatör programlarının listesini paylaşıyorum.

1-HackiNations Emulator for Xbox One

Hackinations Emulator 1

En iyi oyun deneyimini yaşatmak için özel olarak geliştirilmiştir. Bilgisayarda neredeyse tüm Xbox One oyunlarını sorunsuz ve kolay bir şekilde oynama imkanı sunuyor. Üstelik en ağır diye tabir edilen oyunları bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ayrıca Xbox 360 oyunlarının da büyük bir kısmını oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

HackiNations Emulator for Xbox One İndirmek İçin  Tıklayınız.

2. Xeon Emulator – Xbox One Emulator for PC

Xeon.jpg

Piyasadaki en kaliteli xbox one emülatörlerinden biri olduğu kesin. Daha çok düşük özellikler isteyen oyunları oynamak için, yüksek stabilite ve muhteşem oyun grafikleri arayanlar için ideal bir seçimdir.
Önceki İçerikEn İyi Anime İndirme Siteleri 2018-2019
Sonraki İçerikAndroid En İyi Müzik İndirme Uygulamaları 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz