Ana Sayfa Programlar En İyi Zip Şifresi Kırma Programları Ücretsiz İndir PC İçin

En İyi Zip Şifresi Kırma Programları Ücretsiz İndir PC İçin

1158
0

İnternetten indirdiğiniz ZIP arşiv dosyaları şifreliyse ve şifresini bilmiyorsanız, bazı ücretsiz bilgisayar programlarını kullanarak şifrelerini kırabilirsiniz. Ayrıca bu programlarla RAR ve diğer arşiv dosyalarının şifresini de kırmak mümkün. Her biri ayrı yöntemler kullanmaktadır fakat en çok kullanılan en güçlü yöntemler Dictionary ve Brute-Force Attak yöntemidir.

Sunulan yöntemleri sırayla deneyebilirsiniz. Eğer şifrenin karakter uzunluğunu, içinde sayılar veya büyük-küçük harfler olup olmadığını biliyorsanız, Brute-Force saldırı yöntemini kullanmanızda fayda var. Fakat genellikle ZIP şifrelerini kaldırmak için Dictionary metodu tercih edilmektedir.

Atomic ZIP Password Recovery

Ultimate ZIP Cracker

Zip Password Tool

Zippasswordtool Small 2016 09 22 17 05 47 5

Download

Passware Password Recovery Kit Standard

WinRAR Password Cracker

ZIP Password Geeker

Zippassword Geeker 2016 09 28 12 12 05 11

Download

Not: Burada sunulan ZIP RAR şifresi kırma programlarından bazıları ücretlidir ve bulunan şifrenin bir kısmını gösterir. Fakat eğer şifreniz 6 karakterden daha kısa ise tüm şifreyi gösteriyor. Eğer şifrede 6 haneden daha çok karakter varsa ilk üç tanesini yıldızlı gösteriyor. Yani şifrenin ilk 3 hanesini hatırlıyorsanız zaten sorun olmaz ama en azından unutulan bir şifreyi hatırlamaya yetecek kadarını da göstermektedir.

Önceki İçerikEn İyi HDR Programları Ücretsiz İndir PC İçin
Sonraki İçerikEn İyi RAR Şifresi Kırma Programları Ücretsiz Şifre Kaldırma PC İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz