Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Anıları Gizleme (Belirli Kişiler Görmesin)

Facebook Anıları Gizleme (Belirli Kişiler Görmesin)

30
0

Merhabalar, bu yazımızda Facebook anıları gizleme konusunda sizlere yardımcı olacağız. Bildiğiniz gibi Facebook’ta varsayılan olarak anılarınızı herkes görebilir. Ama tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi, Facebook’ta da bu ayarı değiştirerek istemediğiniz bazı kişilerin anılarınızı görmesini engelleyebilir yani anıları gizleyebilirsiniz.

Facebook Anılar İstediğimiz Kişiden Nasıl Gizlenir?


Öncelikle Facebook uygulamasını telefonda çalıştırın ve yukarıdaki resimde 1 numaralı ok işaretiyle gösterilen üç çizgi simgesine basın.

Ardından açılan menüden Anılar seçeneğine giriş yapın. Üstteki resimde 2 nolu ok ile gösterildi.

Açılan ekranda üstteki resimde 4 numaralı ok işaretiyle gösterilen Kişiler seçeneğine basın. Böylece karşınıza aşağıdaki ekran çıkacak.

Burada 5 numaralı ok ile gösterilen alana dokunarak anılarınızı görmesini istemediğiniz kişinin Facebook’taki adını yazın.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Bu sayfada sizlere Facebook’taki anılarınızı istemediğiniz bazı kişilerden nasıl saklayacağınızı görsellerle anlatmış olduk. Umarız sizler için faydalı olur. Takıldığınız bir yer olursa, yorum yazarak belirtiniz. Böylece en kısa sürede sizlere yardım etme fırsatımız olur. Zaten bu siteyi siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmak amacıyla açtık. Kalın sağlıcakla.

Önceki İçerikBMW Logosu Anlamı ve Hikayesi (Bilinen Yanlışmış Gerçeği Burada)
Sonraki İçerikTılgın Modem Kanal Ayarı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz