Facebook Cinsiyet Yaş ve İlişki Durumuna Göre Arama

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’ta yeni arkadaşlar edinmek yada yeni bir sevgili bulmak için yaşa göre aramak, cinsiyetine göre aramak ve ilişki durumuna yani sevgilisi olmayanları aramak mümkün.

Bu iş için FBSearch isimli ücretsiz bir Android uygulamasını kullanacağız. Aşağıdaki linke tıklayarak telefona yükleyebilirsiniz.

FBSearch İndirmek İçin Tıklayınız.

Yükledikten sonra uygulamayı çalıştırın. Açılan ana ekranın sağ üst köşesinde 1 numaralı ok ile gösterilen Account yazan sekmeye tıklayın. Açılan ekranda Facebook kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak hesabınıza giriş yapın.

Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen Search sekmesine tıklayın.

Açılan ekranda 3 numaralı ok ile gösterilen yerden Non-friends seçeneğini seçin.

4 numaralı ok ile gösterilen yerden eğer kız arkadaş arıyorsanız Females seçin, eğer erkek arkadaş arıyorsanız Males seçin.

5 numaralı ok le gösterilen yerden doğum tarihini seçebilirsiniz. Mesela 18 yaşında olanları, 20 yaşında olanları veya 25 yaşında olanları seçebilirsiniz.

6 numaralı ok ile gösterilen yerden Single seçeneğini seçin. Çünkü evli yada sevgilisi olan insanlarla hiçbir zaman işimiz olamaz. Bu genel ahlaka aykırıdır ve delikanlılığa da sığmaz zaten.

Son olarak 7 numaralı ok ile gösterilen sağ üstteki Search seçeneğine tıklayın. Böylece aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sonuçlar listelenecek.

Bu sonuçlardan istediğinizin profil resmine tıklayarak Facebook profiline bakabilirsiniz.  Tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi seçenekler açılır. Buradan Open seçeneğine tıklayarak profil detaylarına bakabilir ve Add favorite seçeneğine tıklayarak favoriler listenize ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap