Ana Sayfa Sosyal Medya Facebooksuz Tinder Açma Bağlanma (Facebook Olmadan)

Facebooksuz Tinder Açma Bağlanma (Facebook Olmadan)

390
0

Eğer Tinder hesabınızı tamamen Facebook’tan ayrı tutmak istiyorsanız, başka bir e-posta adresiyle yeni bir Facebook hesabı açmak en kesin yoldur. Hiçbir zorluğu, karmaşıklığı ve tehlikesi yoktur.

Fakat ikinci Facebook profiliniz gerçek bilgilerinizi içermeli ve gerçek fotoğrafınız olmalı. Fakat normalde bir kişinin iki farklı Facebook hesabına sahip olması kural dışıdır ve her zaman için ikinci hesabınızın kapatılma riski az da olsa vardır.

Eğer Tinder hesabınızın olduğunu kimsenin bilmesini istemiyorsanız ve bu yüzden Facebooksuz giriş yapmak istiyorsanız, o zaman Facebook uygulamalarıyla Tinder’i düzenleyebilirsiniz.

Mesela aşağıdaki resimde sağ üst köşede gördüğünüz aşağı yönlü ok işaretine tıklayın ve açılan menüden Ayarlar’a tıklayın.

2018 04 30 17 34 30 1

Açılan ekranda sol taraftaki Uygulamalar sekmesine tıklayın ve Tinder seçeneğinin altındaki Düzenle seçeneğine tıklayın. Düzenleme seçeneklerinden Uygulama Görünürlüğü ayarını Sadece Ben olarak ayarların.

Disable Tinder From Facebook Settings

Facebook hesabının ayarlarını yaptıktan sonra Tinder uygulamasını açın ve uygulama ayarlarına giderek Tinder’de göster seçeneğini pasif yapın. Böylece artık Facebook arkadaşlarınız sizin Tinder’de olduğunuzu asla göremeyecek.

Untick Show Me On Tinder Social

 

Önceki İçerikiPhone İçin En İyi 10 Antivirüs Uygulaması 2018-2019 (Ücretsiz)
Sonraki İçerikinstagram güncelleme sorunu çözümü 2018-2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz