FaceDub Yüz ve Vücut Değiştirme Programı Ücretsiz İndir

Piyasada tamamen bedava olan en iyi yüz değiştirme programı FaceDub sayesinde çok kolay bir biçimde bir fotoğraftaki yüzü başka bir fotoğraftaki vücuda ekleyebilirsiniz.

Mesela yukarıdaki resimde FaceDup programı yardımıyla bir çocuk kendi yüzünü, bir itfaiyecinin yüzüyle değiştirmiş. Siz de bu tarz şeyleri artık kolayca birkaç tıklamayla yapabilirsiniz.

2016-09-08_21-03-48

Böylece komik ve eğlenceli resimler hazırlayabilir ve arkadaşlara şakalar yapabilirsiniz. Mesela kendi fotoğrafınızdaki yüzünüzü kesip çıkartarak, dünyaca ünlü bir film yıldızıyla sarmaş dolaş arkadaşlarmış gibi yan yana poz veren başka bir fotoğrafa ekleyebilirsiniz.

Üstelik programın içinde hazır olarak sunulan çok sayıda vücut şablonu var. Bunlar sayesinde ister komik, ister havalı, ister eğlenceli yüz değiştirme fotomontajları yapabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linke tıklayarak programın resmi sitesinde yeni yapılan son model şablonları da indirerek kullanabilirsiniz.

http://www.facedub.com/dubfaves.php

FaceDub Nasıl Kullanılır ve Yüz Nasıl Değiştirilir?

Programı kullanmak çok kolay. Programı açtığınız zaman ana pencerede size 3 farklı seçenek sunuluyor.

Create a new project: Yeni bir yüz değiştirme projesine başlayın.

Open an existing project: Daha önce oluşturduğunuz ve .dub uzantılı olarak kaydettiğiniz yüz değiştirme projesini açıp düzenleyin.

Use a Template: Programla birlikte ücretsiz sunulan hazır şablonlardan birini kullanarak yüz değiştirin.

Create a new project seçeneği seçili iken Next’e tıklayınca üstteki pencere açılacak.

Burada pencerenin sol tarafındaki vücuda tıklayarak fotomontaj resimde vücut olarak kullanacağınız fotoğrafı bilgisayardan seçin.

Sağ taraftaki yüz resmine tıklayarak yüzünü kesip alacağınız fotoğrafı seçin ve Next butonuna tıklayın.

Böylece yüz değiştirme işlemi otomatik gerçekleşecek.

2016-09-08_20-59-55

Fakat programın içindeki Rotate (döndür), Bigger (büyüt), Smaller (küçült), Flip (yüzü çevir) ve Move (hareket ettir) gibi butonları kullanarak yüzün yeni vücuduna tam olarak oturması ve gerçekçi bir görünüm kazanması için birazcık uğraşmalısınız.

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 5.11 MB

FaceDub İndir


Yayımlandı

kategorisi