FileZilla İndir Türkçe Son Sürüm

filezilla-screenshot-04.png (755×649)

 

FileZilla bir dosya transfer programıdır. Son yıllarda dünyanın en başarılı ftp programı olarak kabul edilen FileZilla bilgisayardaki dosyaları internetteki sunucuya yükleyebilir ve sunucudaki website dosyalarını bilgisayara indirebilirsiniz. Üstelik FileZilla aynı anda iki veya daha fazla bağlantı desteği sunuyor. Böylece aynı anda birkaç farklı websiteye bağlanabilir ve ayrı ayrı sekmelerde yönetebilirsiniz.

FileZilla programı hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş kullanıcılar için idealdir.

Programın penceresi yukarıdaki resimden de fark edebileceğiniz gibi, hem basit hem sade hem de anlaşılırdır. Zaten FileZilla’nın bu kadar ünlü olmasında en önemli sebeplerden biri de kullanmasının kolay olmasıdır.

Pencerenin sol tarafında bilgisayarınızdan bir klasör seçin. Sunucudan indirilen dosyalar bu klasöre kaydedilecek. Pencerenin sağ tarafı ise bağlandığınız sunucunun dizinlerini göstermektedir. Örneğin websitenizin dosya ve klasörleri sağ tarafta gözükecek.

FileZilla en son giriş yapılan son 8 sitenin (sunucu adresinin) kaydını tutar.

Pencerenin sağ üst köşesinde bulunan QuickConnect butonuna tıkladığınız zaman açılan menüden hızlı bir şekilde istediğiniz siteye bağlanabilirsiniz.

FileZilla İndir

Not: Yukarıdaki linke tıkladığınızda açılan FileZilla resmi indirme sayfası sizin işletim sisteminizi otomatik olarak tespit eder. Yani eğer 32-bit bilgisayarınız varsa otomatik olarak File Zilla’nın 32-bit versiyonu indirilir. Eğer sisteminiz 64-bit ise, bu defa otomatik olarak FileZilla’nın 64-bit versiyonu indirilir.

Boyut: 6.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

FileZilla programının eski sürümlerini indirmek için tıklayınız.

FileZilla Portable İndir (Taşınabilir Sürüm)

Filezilla İndir
==========
Filezilla İndir


Yayımlandı

kategorisi