Film İndirme Programı Türkçe Bedava İndir Gezginler

2016-09-17_16-02-26

Tüm dünyada yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir program olan BitTorrent sayesinde tüm dünyadan insanların paylaştığı en son çıkan en yeni filmleri ve eski filmleri bulup olabilecek en yüksek hızlarda bilgisayara indirebilirsiniz.

Torrent teknolojisini kullanan BitTorrent programı dosyaları indirme hızı bakımından en hızlı dosya indirme yöneticisi programı olan IDM’den bile çok daha hızlı indiriyor.

Aşağıda BitTorrent programının çeşitli menülerini inceleyebilirsiniz. Zaten program Türkçe olduğu için anlamakta ve kullanmakta sıkıntı yaşamazsınız.

Torrent Filmler Nasıl İndirilir?

İlk olarak en üstteki resimde gösterdiğim programın arama kutusuna indirmek istediğiniz filmin ismini yazın ve aratın.

Çıkan sonuçlarda kaynağı güçlü olarak görünen birini indirmek istediğinizde sağ tıklayıp indir seçeneğine tıklayın. Eğer indirme hızı tatmin edici değilse, listeden diğer sonuçlara tıklayarak indirmeyi deneyin.

Eğer buradaki sonuçları yeterli görmüyorsanız veya aradığınız film çıkmadıysa, o zaman dünyanın en popüler torrent dosya indirme sitelerine girin ve filmler kategorisine tıklayarak son çıkan filmler arasında dolaşıp hoşunuza gidenleri indirin.

En Popüler 10 Torrent Sitesi

1. KICKASSTORRENTS

2. THE PIRATE BAY

3. EXTRATORRENT

4. TORRENTZ

5. RARBG

6. 1337X

7. EZTV.AG

8. TORRENTHOUND

9. YTS.AG

10. TORRENTDOWNLOADS

BitTorrent Download

Boyut: 2.42 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

BitTorrent İndir

Alternatif İndirme Linki


Yayımlandı

kategorisi