Ana Sayfa Teknoloji İnternet Firefox Müzik (MP3) ve Film (MP4) İndirme Eklentisi 2018-2019

Firefox Müzik (MP3) ve Film (MP4) İndirme Eklentisi 2018-2019

431
0

Bu yazıda sizlere harika bir Mozilla Firefox eklentisinden bahsetmek istiyorum. Download Links isimli bu eklentiyi yükledikten sonra internet sitelerindeki neredeyse tüm dosyaları bilgisayara indirebiliyorsnuz. Mesela izlediğiniz filmleri veya müzikleri indirmek bunlardan sadece ikisi.

Bunların yanı sıra, internet sayfalarındaki pdf dosyaların, Word (doc) dsyalarını, png, jpg ve gif gibi resim dosyalarını veya txt gibi dökümanları da tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.

2018 05 18 17 33 52 1

Bir web sitesinin sayfasını açtığınızda tüm indirilebilir içerikleri bu eklentinin penceresinde görebilirsiniz. Böylece istediğiniz mp3 müzik dosyasını, mp4 film dosyasını, doc veya pdf dosyasını tek tek tıklayarak bilgisayara indirebilirsiniz. Ama dilerseniz tek tıkla bu sayfadaki indirilebilir her şeyi bir kerede kaydedebilirsiniz. Tek yapmanız gereken en alttaki yeşil Download butonuna tıklamak. Hatta dilerseniz indirilecek dosya türlerini de ayarlardan seçebilirsiniz. Bunun için mavi renkli Filter Files butonuna tıklayıp seçimleri yapabilirsiniz. Böylece sadece seçtiğiniz dosya formatlarını indirir.

İndirme bitince toplam kaç adet dosya indirdiğiniz ekranda gösteriyor. Bu eklentiyi çok sayıda farklı site üzerinde deneyerek test ettim ve sorunsuz çalıştı.

2018 05 18 17 35 26 3

Firefox için Download Links eklentisini indir.

Önceki İçerikHareketli Yazı Yazmak İçin En İyi 10 Site (Programsız)
Sonraki İçerikResim Yükleme Siteleri (Zaman Ayarlı Otomatik Silme)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz