Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları Flash Oyun İndirme Programsız

Flash Oyun İndirme Programsız

3068
0

friverr.png (808×406)

http://file2hd.com/

Yukarıda verdiğim linke tıklayarak ziyaret edeceğiniz File2HD sitesi sayesinde, üstelik herhangi bir programa gerek kalmadan, internette karşınıza çıkan tüm flash oyunları bilgisayara hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

flash-oyn-indirme-programsiz-online

Siteye gittiğinizde karşınıza üstteki resimde görülen sayfa çıkacaktır. Burada 1 numarayla gösterdiğim yere flash oyun sayfasının URL adresini kopyalayıp yapıştırın, 2 numarayla gösterdiğim yeri seçin. Böylece sayfadan sadece .swf uzantılı Flash oyunları indirecektir ve diğer gereksiz şeyleri indirerek karmaşıklık yaratmayacaktır.

3 numarayla gösterdiğim butona tıklayın. 4 numaralı kısımda ise sayfada bulunan ve indirilen tüm flash dosyalar listelenir. Örnek olarak verdiğim flash oyun sayfasında tek bir oyun olduğu için sadece onu indirdi. Şimdi 4 numarayla gösterdiğim linke sağ tıklayın ve açılan menüden “hedefi farklı kaydet” seçeneğine tıklayın. Böylece oyun dosyasını bilgisayara indirmiş olacaksınız. İndirdiğiniz dosyaya çift tıkladığınız zaman, oyun bilgisayarın web tarayıcısında (Chrome, Firefox yada Internet Explorer üzerinde) otomatik olarak açılacaktır. Size iyi oyunlar dilerim…

Önceki İçerikOnline Flash Oyunları Bilgisayara İndirme Programları
Sonraki İçerikAndroid Telefona İhaleli Batak Oyunu İndir İnternetsiz Tek Kişilik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz