Flash Paketi Katılımsız İndir (2018-2019) Hep Güncel!

Bilgisayara format atıp sıfırladıktan sonra kurulması gereken ilk programlar nelerdir diye soracak olursak, farklı cevaplar gelebilecek olsa da, insanların çoğu birkaç programdan söz edecektir. Bunlardan biri hiç şüphe yok ki, WinRAR programıdır. Bir diğeri de Google Chrome olabilir. Şimdilerde bir de IDM veya FDM denilen meşhur dosya hızlandırıcılar yani dosya indirme yöneticileri var. Fakat bunların peşi sıra gelen ilk programlar Flash Player, Silverlight, Shochwave ve Adobe Air yazılımlarıdır. Üstelik bunların yüklü olması bile tek başına yetmez. Sürekli olarak güncel tutmanız gerekir.

Tek tek bu programları arayıp bulup indirmekle uğraşmanız için sizler için bu programları tek bir paket içerisinde toplayıp paylaşıyorum. Üstelik bu paketin kurulumu tamamen otomatiktir yani katılımsızdır. Böylece sizden hiçbir şey yapmanız beklenmez. Sadece indirdiğiniz dosyaya çift tıklayıp arkanıza yaslanıyorsunuz ve her şey bittiğinde size yüklendiğine dair bilgi mesajı veriliyor.

Not: Bu paketi yüklemeye başladığınız zaman, açık olan tarayıcı pencerelerinizin otomatikman kapatılacağını unutmayınız.

# Adobe Flash Player 29.0.0.140 Activex
# Adobe Flash Player 29.0.0.140 NPAPI
# Adobe Flash Player 29.0.0.140 PPAPI
# Adobe AIR 29.0.0.112
# Adobe Shockwave Player 12.3.2.202
# Java(TM) Platform SE 8 Update 161
# Microsoft Silverlight 5.1.50907.0

Katılımsız Flash Paketi İndirmek İçin Tıklayınız 

Alternatif indirme linki.

  • Boyut: 190 MB
  • Lisans: Ücretsiz

Yayımlandı

kategorisi