Ana Sayfa Teknoloji İnternet Fotoğraf Pikselleştirme Sitesi Programsız Resmi Piksele Çevirme

Fotoğraf Pikselleştirme Sitesi Programsız Resmi Piksele Çevirme

17185
0

LunaPic tamamen ücretsiz olan ve online olarak web sitesi üzerinden programsız bir şekilde hizmet veren bir resim editörüdür.

Oldukça zengin özelliklere sahip olan bu online editörün resimleri piksele dönüştürme özelliği de bulunuyor. Üstelik oldukça basit ve çok kullanışlı.

Eğer bilgisayardan bir resim yükleyecekseniz, üstteki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen Dosya Seç butonuna tıklayın, bilgisayardan fotoğrafı seçin ve 2 numaralı ok ile gösterilen Upload butonuna tıklayın.

Eğer internet sitelerindeki bir resmin online adresini girecekseniz, 3 numaralı ok ile gösterilen alana URL adresini yapıştırın ve 4 numaralı ok ile gösterilen Go butonuna tıklayın.

Ben test etmek için son model bir araba resmi yükledim. Normalde varsayılan olarak piksel boyutunu (Pixel Size) 5 olarak ayarlıyor. Fakat alttaki resimde 1 numaralı ok ile gösterilen kaydırma çubuğunu sağa doğru çekerek piksel boyutunu artırabilirsiniz. Aşağıdaki resimde ben piksel boyutunu 6 olarak ayarladım. Ardından 2 numaralı ok ile gösterilen Apply butonuna tıklayarak değişikliği görün.

Eğer son halini beğendiyseniz, 3 numaralı ok ile gösterilen Save linkine tıklayarak fotoğrafı bilgisayara kaydedebilir veya 4 numaralı ok ile gösterilen alanda yer alan bağlantılara tıklayarak kolayca sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

Sözünü ettiğim bu siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikPowerPoint Arka Planı Silme Kaldırma Resimli Anlatım
Sonraki İçerikRenk Sıçrama Efekti Sitesi Color Splash Effect Nedir Nasıl Kullanılır Programsız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz