Ana Sayfa Teknoloji İnternet Fotoğrafı 2 Renk Yapma Sitesi (Programsız Online) İkili Renge Dönüştürme

Fotoğrafı 2 Renk Yapma Sitesi (Programsız Online) İkili Renge Dönüştürme

566
0

Öncelikle sitenin ana sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın ve  aşağıdaki resimde ok işaretiyle gösterdiğim butona tıklayarak bilgisayardaki fotoğrafı siteye yükleyin.

Ben Messi ile Ronaldo’nun yer aldığı aşağıdaki fotoğrafı yükledim.

Burada 1 numaralı ok ile gösterilen yuvarlak şeklin üzerine farenin imlecini getirdiğiniz zaman ufak bir renk seçme penceresi açılıyor ve buradan dilediğiniz rengi seçiyorsunuz.

Aynı şekilde 2 numaralı ok ile gösterilen yuvarlak şeklin üzerine farenin imlecini getirerek renk seçin.

Böylece fotoğrafınız otomatik oarak anında iki renkten oluşan bir hale dönüşecek. Bu fotoğrafı bilgisayara kaydetmek için 3 numaralı ok ile gösterilen Download butonuna tıklayın.

Dilerseniz işleri kolaylaştırmak ve hızlandırmak için bu sitenin sunduğu hazır ikili renk şablonlarından birini seçebilirsiniz. Ön tanımlı olarak sunulan bu seçeneği kullanmak için aşağıdaki fotoğrafta 1 numaralı ok ile gösterilen butona tıklayın. Böylece sağ tarafında ufak bir pencere açılacak ve burada toplam 12 tane ikili renk şablonu sunulacak. Ben 2 numaralı ok ile gösterdiğim açık mavi seçeneği seçtim fakat siz diğer 11 seçenekten keyfinize göre birini seçebilirsiniz.

Ardından 3 numarayla gösterilen Download butonuna tıklayarak resmi bilgisayara indirebilirsiniz.

Önceki İçerikPDF Dosyasında Index Oluşturma Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikHip Hop Müzik Yapma Sitesi Programsız Ücretsiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz