Ana Sayfa Programlar Fotoğrafı Geometrik Yapma, Resimdeki Nesneyi Geometrik Şekillere Dönüştürme Programı

Fotoğrafı Geometrik Yapma, Resimdeki Nesneyi Geometrik Şekillere Dönüştürme Programı

890
0

3 Free Geometric Image Generator Software for Windows

Geometrize programı sayesinde kolayca geometrik resimler oluşturabilirsiniz. Dikdörtgenler, çizgiler, çemberler ve daha pek çok geometrik şekli destekler. Bu şekilleri karıştırıp kombin ederek herhangi bir fotoğrafı çok daha etkileyici bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Resimdeki şekillerin keskinliğini, parlaklığını ve bulanıklığını kontrol ederek harika eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Bir fotoğraf için tek bir şekil seçebilir veya birkaç şekli birden seçip uygulayabilirsiniz.

Hazırladığınız resimleri jpg, png veya svg formatında bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Önce programı aşağıdaki linkten indirip bilgisayara kurun ve çalıştırın.

Ardından ana pencerede üstteki resimde kırmızı renkli ok işaretiyle gösterilen Open Image butonuna tıklayarak bilgisayardan fotoğrafı seçip programa ekleyin. Böylece aşağıdaki pencere karşınıza çıkacak.

Burada öncelikle 1 numaralı ok ile gösterilen alanda yer alan geometrik şekiller arasından resme uygulamak istediklerinizi işaretleyin.

Ardından 2 numaralı alanda yer alan kaydırma çubuklarını sağa veya sola doğru kaydırarak resmin nasıl değiştiğine bakın ve beğendiğiniz hale gelene kadar bunlarla oynayın.

Eğer orijinal resmin şeffaflığını değiştirmek isterseniz 3 numaralı ok ile gösterilen kaydırma çubuğunu hareket ettirerek bunu kolayca yapabilirsiniz.

Son olarak 4 numaralı ok ile gösterilen Start butonuna tıklayınız. Böylece seçtiğiniz parametrelere uygun olarak resim yeniden oluşturulacak. Bunun için biraz sabırla beklemeniz gerekiyor.

İşlem bitince Exporters butonuna tıklayarak resmi kaydedebilirsiniz. Tıkladığınız zaman size çeşitli resim dosyası formatları sunulacak. Birini seçip kaydedin.

Daha sonra bu resmi yeniden programa ekleyip ikinci defa geometrik hale getirme işlemleri uygulayabilirsiniz. Bu defa daha da güzel olacağından emin olabilirsiniz.

Geometrize programını indirmek için tıklayınız (ücretsiz). 

Alternatif indirme linki.

Önceki İçerikGörsel Sanatlar Fraktal Çizimi İçin En İyi 5 Web Site (Programsız)
Sonraki İçerikEn İyi Resimli Alıntı Yapma Sitesi Facebook Twitter Anlamlı Kitap Sözleri Hazırlama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz