Ana Sayfa Teknoloji İnternet Fotoğraflara Film Şeridi Efekti Verme, Film Karesi Oluşturma Sitesi (Programsız)

Fotoğraflara Film Şeridi Efekti Verme, Film Karesi Oluşturma Sitesi (Programsız)

2456
0

Tuxpi.com online bir resim düzenleyicidir ve bu site sizlere fotoğraflarınızı kişiselleştirmek için resim kareleri, renk filtreleri ve kenarlık kullanma imkanı sunar.

Örneğin resimlere solma (sönükleşme) efekti, resim üzerine resim koyma (yerleştirme-ekleme), resimlere kenarlıklar ekleme, resimlere çerçeve ekleme, özel sanatsal efektler ekleme ve resimlerin rengini ve tonunu ayarlama gibi seçeneklere sahiptir.

make photo filmstrip online

Tuxpi sitesinin en önemli özelliği ise kullanıcılara çok hızlı ve kolay bir şekilde film şeridi yapma imkanı sunmasıdır. Böylece kendi fotoğraflarınızı bu siteye hemen yükleyebilir ve sizlere sunulanlar arasından dilediğiniz bir film şeridi şablonunu seçerek tüm resimleri bir film şeridine dönüştürebilirsiniz.

Bunun için önce resimleri yükleyin, ardından sol taraftaki Add Effect yazan butona tıklayın. Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırın ve  frames & borders bölümündeki film-reel şablonunu seçin.

Böylece yüklediğiniz resim otomatik olarak film şeridi içine alınacak. Daha sonra soldaki Save butonuna tıklayarak resmi bilgisayara kaydedebilirsiniz. JPEG formatında kaydediliyor.

Tuxpi sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikEthernet İnterneti Kapatma ve Açma Programı (Kolay ve Hızlı Kısayol)
Sonraki İçerikFotoğraf Birleştirme Panorama Yapma Sitesi (Programsız Online)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz