Ana Sayfa Teknoloji İnternet Fotoğrafları Renklendirme Sitesi Renk Tonunu Değiştirme Boyama

Fotoğrafları Renklendirme Sitesi Renk Tonunu Değiştirme Boyama

625
0

Artık sahip olduğunuz fotoğrafları farklı tonlarda renklendirerek çok daha etkileyici resimler elde edebilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir program yüklemeye bile gerek yok. Mara firmasının ürettiği Color Tint sitesini ziyaret ederek tamamen online olarak fotoğrafların rengini değiştirebilirsiniz.

Bu siteyi açtığınız zaman karşınıza gelen sayfadan Local File seçeneğine tıklayarak bilgisayardaki fotoğrafınızı seçip yükleyin. Dileseniz Dropbox hesabınızdaki fotoğrafı yükleyebilir, web kameranızdan çektiğiniz resmi yükleyebilir veya internetteki bir resmin URL adresini girerek yükleyebilirsiniz.

Fotoğrafı yükledikten sonra Color yazan kutuya tıklayarak fotoğrafa uygulayacağınız rengi seçin. Ardından Apply kutusunu işaretleyerek renk değişim işlemini uygulayın.

Yüklediğiniz fotoğrafın rengi hemen değişecektir. Eğer ortaya çıkan rengi beğenmediyseniz ve tonunu değiştirmek isterseniz, Filter yazan seçeneğe tıklayarak 2‘yi seçin. Böylece ortaya çıkan kaydırma çubuğunu sağa doğru veya sola doğru kaydırarak renk tonunu dilediğiniz gibi ayarlayın.

Son olarak resmi kaydetmek için Save butonuna tıklayın.

Bu siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikWord Excel Şifre Koyma Programı PDF Docx Pptx Xlsx Toplu Şifreleme Yazılımı
Sonraki İçerikEn İyi HDR Efekti Verme Sitesi Programsız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz