Fotoğrafları Renklendirme Sitesi Renk Tonunu Değiştirme Boyama

Sponsorlu Bağlantılar

Artık sahip olduğunuz fotoğrafları farklı tonlarda renklendirerek çok daha etkileyici resimler elde edebilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir program yüklemeye bile gerek yok. Mara firmasının ürettiği Color Tint sitesini ziyaret ederek tamamen online olarak fotoğrafların rengini değiştirebilirsiniz.

Bu siteyi açtığınız zaman karşınıza gelen sayfadan Local File seçeneğine tıklayarak bilgisayardaki fotoğrafınızı seçip yükleyin. Dileseniz Dropbox hesabınızdaki fotoğrafı yükleyebilir, web kameranızdan çektiğiniz resmi yükleyebilir veya internetteki bir resmin URL adresini girerek yükleyebilirsiniz.

Fotoğrafı yükledikten sonra Color yazan kutuya tıklayarak fotoğrafa uygulayacağınız rengi seçin. Ardından Apply kutusunu işaretleyerek renk değişim işlemini uygulayın.

Yüklediğiniz fotoğrafın rengi hemen değişecektir. Eğer ortaya çıkan rengi beğenmediyseniz ve tonunu değiştirmek isterseniz, Filter yazan seçeneğe tıklayarak 2‘yi seçin. Böylece ortaya çıkan kaydırma çubuğunu sağa doğru veya sola doğru kaydırarak renk tonunu dilediğiniz gibi ayarlayın.

Son olarak resmi kaydetmek için Save butonuna tıklayın.

Bu siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yap