Ana Sayfa Programlar Fotoğrafta İstenmeyen Yerleri Silme Programı Ücretsiz

Fotoğrafta İstenmeyen Yerleri Silme Programı Ücretsiz

1556
0

Eğer çektiğiniz fotoğraflardaki yada elinizdeki diğer resimlerde bulunan ve istemediğiniz şeyleri silmek, çıkarmak ve yerini doğal bir şekilde belli etmeyecek bir biçimde doldurmak isterseniz, PhotoWipe programını kullanabilirsiniz. Çünkü tamamen fotoğrafta beğenilmeyen istenmeyen kısımları silmek için özel olarak geliştirilmiştir ve bu alanda bulabileceğiniz kullanması en kolay ve en başarılı programdır. Tüm işlemleri otomatik halletmektedir.

Üstelik kullanması o kadar kolaydır ki, tek yapmanız gereken silinecek yerleri seçmek ve işlemi başlatmaktır. Silmek istediğiniz yeri seçmek için fırça, dikdörtgen ve çokgen gibi seçim araçları bulunmaktadır. Dilerseniz seçmek istediğiniz nesneye göre fırçanın boyutunu yani büyüklüğünü (genişliğini) değiştirebilirsiniz.

Yukarıdaki örnek resimde ortada bulunan uçan kuşu görüyorsunuz. Aşağıdaki resimde ise bu kuşun silinmiş halini göreceksiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken kuşun olduğu kısmı seçmek ve sol taraftaki panelde bulunan Preview butonuna tıklamak.

Eğer sonuç hoşunuza gittiyse, resmi bu şekilde kaydetmek için önce Preview butonunun yerinde gözükecek olan Quick Preview yada Full Quality butonuna tıklamanız gerekiyor. Ardından bu fotoğrafı bilgisayara indirmek için bir buton göreceksiniz.

PhotoWipe İndir (Ücretsiz). 

Önceki İçerikİllüstrasyon örnekleri indirme siteleri ücretsiz grafik çizim modelleri ve resimler (görseller)
Sonraki İçerikWeb Site Meta Analizi İçin En İyi Ücretsiz Uygulama (Online)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz