Ana Sayfa Mobil Android Fotoğraftan Ünlü Bulma Uygulaması Android Resimden Ünlü Tanıma İsmini Öğrenme

Fotoğraftan Ünlü Bulma Uygulaması Android Resimden Ünlü Tanıma İsmini Öğrenme

3872
0

WhoCamera ücretsiz bir Android uygulamasıdır ve bu program sayesinde resimden ünlünün ismini yani kim olduğunu bulabilirsiniz.

Diyelim ki televizyonda bir dizi izliyorsunuz ve hoşunuza giden bir oyuncunun adını öğrenmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı çalıştırmak ve aşağıdaki resimde take a photo ile gösterilen butona tıklayarak oyuncunun fotoğrafını çekmek. Eğer galerinizde zaten bu kişinin fotoğrafı varsa import a photo ile gösterilen butona tıklayarak resim galerinizden ünlünün resmini seçin.

Fotoğrafı çektiğiniz an veya resim galerinizden resmi seçtiğiniz an, bu uygulama otomatik olarak tarama yapacak ve ünlünün ismini gösterecek. Mesela aşağıdaki ekran görüntüsünde ünlünün adının soyadının Taylor Swift olduğu görülmektedir. Hemen yanındaki parantez içinde bulunan sonucun doğruluk oranı yüzdesel olarak belirtiliyor. Mesela burada yüzde 99 bir oranla bu kişinin Taylor Swift olduğu belirtilmiş. Hemen altındaki Try to ask by Twitter butonuna tıklayarak, bulunan ünlünün Twitter adresini bulabilirsiniz.

Android için WhoCamre uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Önceki İçerikÜlke Bayrakları ve Başkentleri Öğrenme Programı (Windows 10 İçin)
Sonraki İçerikEn Güzel Dinozor Oyunu İndir Oyna (Windows 10 İçin)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz