Ana Sayfa Programlar Gelişmiş Hızlı Okuma Programı (Ücretsiz) Farklı Okuma Hızı Ayarlama Özellikli

Gelişmiş Hızlı Okuma Programı (Ücretsiz) Farklı Okuma Hızı Ayarlama Özellikli

803
0

Faster Than Sight ücretsiz bir hızlı okuma yazılımıdır. Bu programın diğer rakiplerinden en büyük farkı ise okuma hızı seçeneklerine sahip olması ve yer imi işareti ekleme özelliğinin bulunmasıdır.

Speed Reading Software with Custom Reading Speed, Bookmarks

Pencerede gördüğünüz kelime geçiş hızını dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca yazı boyutu büyüklüğünü ve parlaklığını keyfinize göre ayarlayarak daha konforlu bir şekilde okuyabilirsiniz.

Ayrıca bu programın en güzel yanlarından birisi de yazı içinde kolayca gezinme imkanı sunmasıdır. Mesela bir sonraki paragrafa, bir önceki paragrafa, bi sonraki bölüme (chapter) kolayca atlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir pozisyona yer imi (işareti) ekleyerek daha sonra hızlı bir şekilde bu pozisyona geri dönebilirsiniz.

Faster Than Sight programı gerçekten okuma hızınızı artırabilir. Ayrıca okuduğunuzu daha iyi anlama kapasitenizi de geliştirebilir. Üstelik programı tam ekran modunda çalıştırabilirsiniz. Ekrandaki yazıların rengini bil ayarlayabiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman okumayı durdurabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu iş için fareyi kullanarak program penceresinin sol üst köşesindeki butonlara tıklayabilir veya klavyenin multimedya tuşlarını kullanabilirsiniz.

Fsater Than Sight İndir

Faster Than Sight Ekran Görüntüleri

faster than sight interface

faster than sight custiomize reading behaviour

faster than sight interface reading stats

faster than sight bookmarks

Önceki İçerikİnfoGrafik Nedir? Kısaca InfoGraphic Hakkında Özet Bilgi
Sonraki İçerikSiyah Beyaz Resmi Renklendirme (Programsız ve Otomatik) Windows PC İçin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz