Ana Sayfa Teknoloji İnternet GIF Rengini Değiştirme Sitesi Programsız

GIF Rengini Değiştirme Sitesi Programsız

2156
0

Ezgif.com sitesini ziyaret ederek elinizdeki gif resimlerinin renklerini kolayca değiştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu servis ile aslında GIF görselinin tamamen düzenleyebilirsiniz. Yani diğer düzenleme özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Mesela bu sitenin bir gif optimizasyon, gif kırpma, videoyu gife çevirme, gif bölme, gif animasyonu tersten oynatma yani tersine çevirme ve gif döndürme gibi harika özellikleri bulunuyor.

Diğer bir özelliği de GIF animasyonlarına özel efektler verme. İşte biz de bu özelliğinden faydalanarak GIF resminin rengini kolayca değiştireceğiz. Hatta ön tanımlı yani hazır efektlere tıklayarak bunları rahatlıkla değiştirmek mümkün. Mesela Sepia, Greyscale, Negative, Tint gibi ön tanımlı ayarları kullanabilirsiniz. Ardından doygunluk, parlaklık, kontrast ve ışık ayarını değiştirerek daha farklı renkler bile elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra, Lomo, Gotham, Toaster, Polaroid, Vignette, and Nashville gibi filtreleri kullanarak özel efektler verebilirsiniz.

2018 05 05 20 53 07 1

En güzel yanı ise orijinal gif resmi ile değiştirilmiş olan çıktıyı aynı sayfada yan yana görebilme ve farkları görme imkanı sunmasıdır. Sonucu beğendiyseniz, tek tıkla bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Yükleyeceğiniz gif görselinin boyutu maksimum 35 MB olabilir. İster URL adresinden ister bilgisayardaki bir gifi seçerek siteye yükleyebilirsiniz.

Sözünü ettiğim Ezgif sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Önceki İçerikIMDB Veri Çekme Film Arşivi Oluşturma Programı Ücretsiz
Sonraki İçerikFacebook Arkadaş Listesini Kaydetme Dışarı Aktarma Yedekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz