Ana Sayfa Mobil Android Gizli Mesajlaşma Programı Android Gönderilen Mesajı Silme İptal Etme Uygulaması Ücretsiz İndir

Gizli Mesajlaşma Programı Android Gönderilen Mesajı Silme İptal Etme Uygulaması Ücretsiz İndir

1267
0

Wiper Poster

Son günlerde popüler olan Wiper uygulaması aslında tıpkı WhatsApp gibi başlı başına bir mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Bunun farkı ise sunduğu üst düzey güvenik önlemlerinde gizli.

WhatsApp’ta oluğu gibi fotoğraf ve video gönderebilir veya uygulama içinden arama yapabilirsiniz. Fakat Wiper uygulaması iletişimi kriptolu yani şifreli bir şekilde sağlar. Böylece internet ağına sızan saldırganlar içeriği göremiyor ve verileri çalamıyor.

Programın en güzel yanı ise, arkadaşa gönderdiğiniz yazılı veya görsel bir mesajı sildiğiniz zaman, arkadaşınızın uygulamasından da kalıcı olarak silinir. Böylece yolladığınız bir fotoğrafı hemen silebilir veya yazdığınız ve pişman olduğunuz bir yazılı mesajı karşı taraf görmeden derhal silebilirsiniz. Tıpkı WhatsApp’taki gibi mesajın okunduğunu gösteren işaretlere de sahiptir.

Eğer karşı taraf gönderdiğiniz fotoğrafın ekran görüntüsünü kaydederse bile, Wiper uygulaması ekran görüntüsünün alındığını size haber verir. Gerçekten mükemmel ötesi özellikler bunlar.

Lisans: Ücretsiz

Platform: Android

Wiper İndir

Alternatif indirme linki

Gizli Mesajlaşma Programı Ekran Görüntüleri

Wiper Apk Screenshot

Wiper Apk Screenshot

Wiper Apk Screenshot

Önceki İçerikWhatsApp Kişi Takip Etme Programı Android Uygulama Ücretsiz İndir
Sonraki İçerikAndroid Çağrı Engelleme Uygulaması ve SMS Engelleyici Ücretsiz İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz