Glary Utilities İndir Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırma Sistem Koruma Programı

2016-11-20_16-39-36

Glary Utilities içerisinde bilgisayarı koruma, sistemi hızlandırma ve sistem hatalarını onarma gibi konularda çok sayıda araç bulunan harika bir paket yazılımdır.

Glary Utilities sayesinde bilgisayarı temizleyebilir, gereksiz çöp dosyaları silebilir, kayıt defterindeki geçersiz (bozuk) girdileri silebilir, birbirinin aynısı çift (kopya) dosyaları bulup temizleyebilir, sabit diskte yeni boş alan açabilir, internette dolaşırken bıraktığınız izleri silebilir, tarayıcı eklentilerini yönetebilir, mühim dosyalara şifre koyabilir, boyutu büyük dosyaları parçalara ayırabilir ve sistemdeki kabuk programların uzantılarını görebilirsiniz.

Ayrıca Glary Utilities ile açılışta otomatik çalışan programları yönetebilir, bozulan kısayolları bulup onarabilir/silebilir, dosyaları kalıcı olarak silebilir ve içi tamamen boş olan klasörleri tespit edebilirsiniz.

Glary Utilities bilgisayarı her bakımdan optimize ederek sistemin performansını arttırır ve bu şekilde bilgisayarınız daha hızlı çalışır, daha düzenli (organize) bir hale gelir ve çeşitli sistem hatalarının neden olduğu baş ağrısından kurtulursunuz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 15.66 MB

Glary Utilities İndir

Glary Utilities Alternatif İndirme Linki 1

Glary Utilities Alternatif İndirme Linki 2

Glary Utilities Ekran Görüntüleri

2016-11-20_16-39-10

2016-11-20_16-38-19


Yayımlandı

kategorisi